Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez velem? Tán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez velem? Tán szeretem? (Lent)

Figyelt kérdés
Egyszerűen megismertem egy srácot. És nem tudom kiverni a fejemből ritkán látom és csak rágondolok. Mióta megismertem azaz beszélgettünk picit minden jobban megy. (tanulás, sport). Csak az a baj h előtte tetszett valaki de mégis csak rá gondolok ez miért van? (Am ha lényeges max 20 percet beszéltünk és nyáron sokszor figyelte mitcsinálok) Jah és szomszédunk szomszédja:/

2015. jan. 9. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi nem érezzük azt, amit te. Tanuld meg tudatosítani és értelmezni, ami benned zajlik.
2015. jan. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ennyitől még nem szeretheted, csak nagyon tetszik.
2015. jan. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fokozatok mindig vannak. Van, aki jobban bejön, és van, aki kevésbé. Lesz, aki a mennybe visz a szerelmével, és lesz, aki csak egy kommersz kis szerelmecskét vált ki belőled. Ezért mondom mindig, hogy keresni, nem megállni, amíg nincs meg az igazi.
2015. jan. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha mindig csak rá gondolsz, akkor bizony beleszerettél. Ezt hívták úgy a régiek, hogy plátói szerelem. Nem találkoztok, nem beszélgettek, nem vagytok együtt, de mindig rá gondolsz :-)

Ha úgy érzed, hogy figyelt téged, talán lépni kellene. Talán viszonzásra talál a szerelmed, csak ő is bátortalan. Vagy úgy érzi, hogy szomszéddal nem szabad kikezdeni, mert kellemetlen lesz a majdani szakítás után esetleg a másik közelsége...

2015. jan. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!