Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem tudok hízni? Lehetetlen?

Nem tudok hízni? Lehetetlen?

Figyelt kérdés
Növök mint a fa ami jó mert szeretnék magos lenni.. 15 vagyok.. 183cm... 47kg.. Eszek, tömöm magam, milliónyi kivizsgáláson voltam , nem vagyok anorexiás, fiú vagyok, van rajtam azért dolog, a csontjaim vékony és erős, szokok edzeni boxolni , de nem nagyon a súlyom miatt.. full vékony a kezem, látszik a bordám, a lábom szörnyű... tömöm magam de semmi, vagy nem tudom, van egy pont mikor úgy érzem szó szóért hogy mintha torkomon lenne a kaja és ki akarna jönni.. Nincs valami megoldás erre hogy hízzak már végre? Tiszta csont vagyok ...

2013. márc. 13. 21:33
 1/5 A kérdező kommentje:
a mintha torkomon lenne a kaja és ki akarna jönni úgy értem, hogy eszek eszek, és tudom hogy hízni akarok ezért még beakarok dobni valamit, de nem tudom lenyelni..
2013. márc. 13. 21:38
 2/5 anonim ***** válasza:
tágítsd akkor a gyomrod ha már nagyon nem bírod lenyomni a kaját akkor is erőltess be mindig pár falatot amíg csak bírod.Ezt erőltetni kell,és mindig többet fogsz bírni.Nekem be vált a módszer,ugyanolyan voltam mint te csak nem olyan magas,de sovány és ezzel az erőltetős dologgal sikert értem el.
2013. márc. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hogy néz ki egy napi kajálásod?
2013. márc. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
reggel 1 ital... uzsonna bageta/banán/pogácsák.. ebéd mindenféle, estefelé ritkán kis valami, majd mindig amikor rám jön igazán az éhség az a hajnal és ritkán egy kenyérrel csillapítom az éhségem..
2013. márc. 14. 14:36
 5/5 anonim ***** válasza:

"estefelé ritkán kis valami"

Na ez nagy hiba! Este lefekvés előtt egyél ami beléd fér és meglátod lesz eredménye.Én 1 hónapja csinálom ezt,csak az a baj hogy ezt annyira megszoktam,hogy már akaratom ellenére is így csinálok és már komoly hájam meg minden van azelőtt meg csontsovány voltam...Úgyhogy vigyázz ezzel nehogy átess a ló túl oldalára!

2013. márc. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!