Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már úgy, hogy hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy, hogy hosszú éveken át mindig volt valakitek, gyönyörű barátnőtök vagy a nőknek jóképű pasijuk, majd egyszer csak ez véget ért?

Figyelt kérdés

Szóval mondjuk volt 4-5 vagy több normális kapcsolatotok amik sajnálatos módon véget értek, és valamiért nem tudjátok elképzelni, hogy annak az 5 embernek, hogy hogy tetszettetek, és mondjuk az elmúlt 2-3 évben meg senkinek sem?

2 éve nincs senkim és nem tudom, hogy előtte még is hogyan volt és most miért nem kellek senkinek, miért néz mindenki levegőnek.


Szóval értitek nagyjából ugye?


2015. febr. 21. 21:05
 1/5 Stainless ***** válasza:
Nem így alakul, van ilyen, majd lesz :)
2015. febr. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálam ez a helyzet jelenleg. Kb 9 éven keresztül mindig volt barátnőm, szinte szünetek nélkül. Az utolsó kapcsolatom 5 évig tartott, és mikor vége lett, azt hittem, hogy hamar találok majd valakit, mint régebben. Ez 1,5 éve volt, azóta nincs senkim. Eleinte görcsöltem a dolgon, mindenáron akartam valakit magam mellé, de aztán lehiggadtam. De most már jó lenne újra megismerkedni valakivel.


28F

2015. febr. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én tavaly május óta vagyok így, akkor ért véget a legutóbbi kapcsolatom, tudom az még 1 éve sincs, de mintha azóta fordult volna a világ, próbálkoztam 3-4 hónapig de nuku mindenkitől csak elutasítás.

És nem nagyképűségből mondom de szép csinos barátnőim voltak.


Aztán most úgy vagyok vele, hogy sz**arok rá, de azért örülnék ha jönne valaki :)

2015. febr. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja volt csak elszökött
2015. márc. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, már lassan 3éve nincs senkim. Előtte viszont mindig volt párom, a legutolsó kapcsolatom 6 évig tartott..

Nekem az a meglátásom a dologgal kapcsolatban, hogy az ilyen hosszú kapcsolatok miatt az ember kijön a gyakorlatból, elveszti a rutinját. Mármint ezek a kapcsolatok elég hosszúak ahoz, h ha ne adj isten véget érnek, akkor elég idő telt el ahhoz, hogy a srác nem nagyon tud mit kezdeni egy úgy kapcsolat kialakításának lehetőségével, hiába volt előtte mondjuk nagy-nagy nőcsábász. 1, mert az eltelt idő alatt, változott annyit a világ, h azok a csajozási taktikák, praktikák, amiket ismer már nem, vagy nem úgy működnek. 2, ő maga is változott annyit a hosszú kapcsolat során, h amit magáról, (a csajozási képességeiről gondol) nem állja meg a helyét. Konkrétan: 27 évesen, már nem úgy csajozik az ember, mint 19 évesen. Én is sokat gondolkoztam ezen, és ezekre jöttem rá.


Jah, a nőknek meg szerintem sokkal könnyebb, mivel általában úgyis a nő választ.. Nekik nem muszáj kezdeményezni. Nagyon lesarkítva a dolgot, nem kell mást tenniük, mint karba tett kézzel, hátra dőlve várni a jelentkezőket, és szelektálni. Jó, persze, azért összetettebb ez ennél, de az ismerkedési fázis nagyjából így megy, ha nem túl válogatós a lány. Ha meg igen, akkor is könnyebb dolguk van szerintem, ha ők ismerkednek, mivel egy nő sokkal kevesebb elutasítást kap (ha kap egyáltalán), mint egy férfi. Mer gondoljunk bele, pl nyomul egy csaj egy pasira, mondjuk a pasi kapcsolatot ugyan nem akar, de abban mondjuk benne van, h alkalmanként összejárjanak, ez már alapból nem teljes elutasítás. Most vonatkoztassunk el attól, h ez kiből milyen érzéseket vált ki, mert tudom sok csajnak nem pálya ez, (ahogy sok pasinak sem lenne az fordított esetben), viszont nekik még mindig megvan a lehetőségük... Mert most őszintén, mikor van olyan, h egy pasi nyomul egy csajra, a csaj elutasítja, de abban benne lenne, h néha összejárjanak?! Szinte soha, max jönnek ezzel a szöveggel, h legyünk csak barátok, ha egyáltalán jönnek valami szöveggel, és nem csak úgy szó nélkül lepattannak.

2015. márc. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!