Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem éltem még meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem éltem még meg a "nagy tinikori" szerelmet? 17L

Figyelt kérdés

Biztosan állíthatom, hogy még soha sem éreztem olyat, amiről beszélnek az emberek, hogy valaki iszonyatosan tetszik és minden áron velük akarnak lenni.

Tudom, hogy ráérek, van időm, és már voltak is alakulófélben lévő dolgaim, de úgy érzem, hogy erről a bizonyos dologról lemaradtam.

Ez miért lehet?

17L



2015. febr. 21. 22:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én is lemaradtam róla, abszolút nem voltam még érett ilyen szempontból. 20/F
2015. febr. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 B.G 88 ***** válasza:
Talán mert nem te vagy a Lány a szomszédból ???
2015. febr. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Sokan mondjak, hogy a 17 a legszebb ev (mondom mint 17 eves) :) ilyenkor mar talan eleg erett vagy ahhoz, hogy radtalaljon a szerelem. Csak kitartas :)
2015. febr. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Van aki meg a bárányhimlőből maradt ki.

Nem törvényszerű, hogy te is részese leszel.

2015. febr. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nyugi, nekem se volt senkim 17 évesen, még alakulóban sem, de örülj neki h nem ez a 1-2 hónapig tartó szerelemben veszel majd részt, hanem talán találsz valakit, akivel örökké együtt leszel :)
2015. febr. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 piriiiii ***** válasza:

Azért, mert tök véletlenül még nem találkoztál olyannal, aki a nagy, tinikori szerelmed lehetne. Van ilyen.

Mint ahogy olyan is van, hogy még nem jött létre rózsaszín ló. De létrejöhet, mert a flamingó is létezik, ugyanúgy lélegzik, mint a ló. Csak egész egyszerűen még nem jött létre.

Viszont az nagyobb valószínűséggel fog megtörténni, hogy lesz egy nagy szerelmed, mint hogy létrejön a lovaknál a rózsaszínű változat. :D

2015. febr. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Namost.


Szögezzük le, hogy csak idő kérdése. Akkor fog eljönni, mikor nem számítasz rá.


R.

2015. febr. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

csak ne agyalj rajta annyit, meg ne az legyen az első gondolatod ha meglátsz egy helyes pasit, hogy vajon ő lesz az igazi szerelmem?!


mondom ezt úgy hogy még én se voltam szerelmes pedig már 20 fölött vagyok. :(

2015. febr. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
fogalmam sincs. nekem tinikori lázadásaim se voltak, mert anyámék tömlöcbe zártak.
2015. febr. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Amiert meg en sem...
2015. febr. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!