Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azxember soha sem felejti el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azxember soha sem felejti el teljesen az első szerelmét? Akkor sem, ha minden kapcsolat megszakadt?

Figyelt kérdés
4 évig tartott az első igazi kapcsolatom. De megromlott és szakítottam vele. Azóta van új párom,akit nagyon szeretek. Viszont úgymondd hiányzik az exem. Nem úgy,minz régen,csak annyira hírtelen lépett ki az életemből és tűnt el teljesen így 4 év után,hogy most hiányzik,mint ember,akit megszoktam. Az új párom elől titkolom,mert nem akarom,hogy félre értse a helyzetet. Nem tudom,mit tegyek.
2015. febr. 9. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ember akkor sem tudja elfelejteni, ha akarja. Nekem ugyan csak fél évig tartott, vagy addig sem, de emlékszem rá, akármennyire is nem szeretnék, mert így visszagondolva egy barom volt és csak birtokolni akart. Viszont hiányozni egyáltalán nem hiányzik.
2015. febr. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ember élete végéig (évtizedeken át)emlékszik mindenre, ami mély érzelmi nyomokat hagyott benne. Nálad feltehetőleg még 10 év sem telt el.
2015. febr. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ő is sok hibát követett el,amire utólag jöttem rá. De pillanatok alatt történt a váltás,amit egyrészből én akartam,de most annyira furcsa.
2015. febr. 9. 10:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Irnal kicsit róla nekem privátba?
2015. febr. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!