Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rám küldte a roma haverjait....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rám küldte a roma haverjait. Lehet valami bajunk?

Figyelt kérdés
Hülyített egy fiú majd megalázott utána lett egy barátom akit pedig ki akart nyírni.Miatta szakítottam vele, majd megint egy átverés része lettem. 4-5napja mindennap elmond egy közösségi oldalon mindennek(pont fordítva kéne) és a roma haverjai pedig rámszálltak és nyaliznak.. 100százalék, hogy valaki bekevert. Most összejövőbe vagyok egy fiúval de nagyon féltem tőlük mert már kiismertem őket.
2015. febr. 22. 07:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezért sajnálom, hogy megszűnt a máónikásáó.
2015. febr. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Honnan kene tudniuk, hogy van valakid?
2015. febr. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A c-knek 50centis a kukijuk.

Be fogjak dugni a fenekedbe.

2015. febr. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hivd a szkinheadőket vagy szolj a rendörségen
2015. febr. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha bár szólhatsz a rendőrségnek, de mivel romákról van szó lehet leszarják, nem foglalkoznak vele. Ők törvényen kívüliek.


Kerüld a bajt.Bár tudom hogy azért akad köztük rendes, volt 1-2 kollégám is melóhelyen.De alapszabály, romákal nem haverkodunk. Még ugy jársz mint egyik ismerősöm, sőt rokon is. 15 éve kényszerből velük él, megfenyegették a családjukat is.

2015. febr. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!