Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik normális, helyes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik normális, helyes, aranyos, jóképű, kedves, megertő pasi ezen a földön, vagy túl sokat kérek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 12. 19:58
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
persze, ittvagy például én.
2010. febr. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:

vagyok* :P

21f

2010. febr. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:

Léteznek

én nem állítom h ilyen vagyok :) ahoz ismerned kéne

örülnék ha egy hasonló tulajdonságokkal "rendelkező" nővel találkoznék

21F

2010. febr. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
ha meg ilyenek vagyunk akkor meg az a baj mert nektek a szakadt narkós kell inkább
2010. febr. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
mindig az kell a nőknek ami nincs,ha megkap téged,akkor megintcsak más kell,valaki a csillagos éggel sem elégszik meg,sőt ha a Eiffel tornyot viszed el neki aranyból,az sem elég,ilyen ez a világ 2010et írunk.
2010. febr. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
Pár csaj szerint: cuki, jóképű, kedves is vok, de amikor odakerült a sor h járnánk-e a csaj 2 napig húzta az agyam, azt azér nem lett semmi mer h nem vok vmi magas termet, 1-2cm volt a különbség(ez téll ennyire sok??)
2010. febr. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:

A helyes és a jóképű nem igazán igaz, de a többi stimmel.

18/F

2010. febr. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:

Kiváncsi vagyok,ha privit irnék mindazoknak akik azt irtak magukról,hogy ők ilyenek mi sülne ki belölle...tényleg igaz ??? És valyon ti is azt gondolnátok rollam,hogy én ugyan ilyen vagyok csak lányban???

Abban igazatok van,hogy ha valamink megvan mint például egy "jó" pasi azt nem mindig tudjuk értékelni,akkor lehet(persze nem minden esetben)valami másra vágyunk...különös az emberi természet...

A felsorolásomból,kimaradt a tűzes....igy gondolom már tényleg túl nagy kérés...



Valaki kérdezte,hogy túl sok e 2,3 cm...szerintem nem,én is annzival volam magasabb a volt barátomtól de az nem volt probléma...vagy csak egy kifogást keresett vagy őt valóban zavarja.De nyugodj meg nem minden lány ilyen....

2010. febr. 12. 23:09
 19/34 anonim ***** válasza:
+ ezek mellett humoros jöhet?:D
2010. febr. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
91%

Mondom né hogy ilyen nem létezik. Neten könnyű szájaskodni, élőben meg ezekből senkire sem lenne igaz mindegyik tulajdonság.


Egyébként pontozzatok le én lesz*rom, de nagyon szánalmas amikor valaki neten bizonygatja hogy "deén ilyen vagyok akkoris, rendes jófiú vagyok", stb..Egy: aki neten magyarázkodik az már régen rossz, csak annak a jele, hogy a való életben nem kap ezekről visszajelzést. És ha face to face nem kap visszajelzést, akkr talán van valami oka neki.

Arról van szó, hogy az emberek szeretik magukat idealizálni, de a "normális", "rendes" fiúk sem olyanok, csak max. ők azt hiszik magukról....a külvilág meg nem. Tessék eldönteni ki téved, egy ember vagy a többi ezer. Szerintem az előbbi esélyes.

A többi képmutatás. Nevetséges.

2010. febr. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!