Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, miért jó az hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért jó az hogy a normális fiúkat ott hagyjátok?

Figyelt kérdés
16 vagyok,és nagyon szerelmes szoktam lenni,nap hosszat csak a lánnyal szeretnék lenni akivel épp "járok"(ha lehet így nevezni),és mindig ott hagynak.1 hónapnál tovább nem is volt eddig barátnőm.A kérdésem az lenne hogy minden lány ilyen vagy csak az a fél tucat aki eddig a barátnőn volt?És hogy miért jó az nektek hogy mindenki elött szégyenlítetitek meg az embert?

2015. febr. 22. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem az a normális hogy a pasi naphosszat velem akar lenni. Nekem is van magánéletem, legyen neki is. Nem azért dobunk egy pasit mert normális hanem mert valami nem klappol a kapcsolatban. Viszont borzasztónak tartom nemtől függetlenül, ha mások előtt szégyenítenek meg valakit.
2015. febr. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztos csak a külsőre mész, buta p-csákat fogsz ki. Mit vársz tőlük úgy mégis?
2015. febr. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2.Nem csak a külsőre megyek(persze az is számít)

de számomra a belső at ami nagyon számít.

2015. febr. 22. 13:44
 4/6 A kérdező kommentje:
1.Mi nem klappol a kapcsolatban pl:?
2015. febr. 22. 13:45
 5/6 anonim ***** válasza:
A lányoknak csak olyan fiú kell, aki megcsalja és megalázza őket, a normális fiúkat a lányok semmibe veszik, lenézik, megalázzák stb...
2015. febr. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az első,hogy nem minden lány ilyen, van olyan típus lányban is aki folyton a barátjával lenne szíve szerint és naphosszat ölelgetni. Szóval nem reménytelen.


DE én egyáltalán nem vagyok ilyen. Szeretek magamban is lenni, megnézni egy filmet, sétálni minka után,ha ahhoz van kedvem. Randiztam rövid ideig egy hozzád hasonló beállítottságú fiúval. NEM az volt a gond,hogy normális volt,hanem,hogy lépten nyomon a sarkamban volt. Egyszerűen megfojtott,hogy nem volt egy pillanatom magamra,mert napközben fb üziket küldött megállás nélkül, délután pedig kikönyörögte,hogy skype-n is hívjuk egymást (ne pedig írogassunk). Ha mondtam neki,hogy ez nekem túl sok akkor besértődött rajta. Arról nem beszélve,hogy folyton féltékenykedett.


Nekem ez így nem működik. Ilyen problémák voltak nálam.

2015. febr. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!