Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Milyen az ideális lány?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen az ideális lány? (Belső, bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Szóval, ti milyen lányt szerettek? Kérlek írjatok részletes válazt. Például, hogy ne szóljon bele ebbe-abba, mikor hívjon, mikor ne hívjon? Szerintem ez sokat segítene...
2010. febr. 12. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Én azokat a lányokat szeretem, akinek nagy a kisugárzása. A hangja bűvöljön el engem, és szivesen hallgassam, ha be nem áll a szája, akkor is :)

Szóljon bele azokba a dolgokba, amibe bele kell! Ne szabja meg mikor hova megyek, de szervezzen közös programokat is, persze én is szervezek.

Szeresse a meglepetéseket, ne legyen nyavajgós, h jaj letört a körmöm..

Hirtelen ennyi.

2010. febr. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
te hülye vagy
2010. febr. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Olyan,h ideális lány nincs.Ha egy lánnyal egy hullámhosszon vagyok,megértsük egymást,jólérzem vele magam,hasonló a stílusa,mint az enyém és még a gondolkodása is hasonló,de mégis nőies,akkor ezt nevezhetjük ideális lánynak.
2010. febr. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%
Sehogy.. rohangájjon mesztelenül az uccán és k*rja meg 1 taliga apró majom
2010. febr. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
53%

Én láttam már ideális lányt. Focimeccsen az apjával (vagy csak jóval öregebb a pasija) volt és 20-25 percenként elment a büfébe sörért az öregnek. :D Kell ennél jobb? :D


Na de tegyük félre a viccet. Mindenkinek más az ideális. Erre a kérdésre nem lehet igazán válaszolni. Valakinek sokat számít a kinézet, de másnak fontosabb a belső (nekem is). Igaz az utóbbi résznél is azért valamennyire számít, hogy hogyan néz ki, ezt nem is lehet tagadni.

2010. febr. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

-van aki normális társat akar

-van aki cselédet és kapcarongyot, akit lehet kicsinálni.

2010. febr. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Finomat főz,nem egreciroztat,tudja mikor kell befogni a száját,tiszta,pozitív kisugárzása van,tanult,intelligens,nem számító jellemű,ha azt akarod hogy ne hívjon, hát kapcsold ki a telefont!
2010. febr. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!