Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, milyen az ideális lány?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, milyen az ideális lány? Pontosan hogy képzeled el?

Figyelt kérdés
A lehető legrészletesebb leírásokat várom, alkat, jellem, arc, stílus stb. :)
2010. máj. 19. 09:38
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Láttam, hogy van hasonló kérdés, de nem láttam sok hasznos választ. Mindenkinek van álomnője, és én erre vagyok kíváncsi.

Bármilyen lehet, csak a képzelet szab határt az ideális lánynak... De mégis milyen? Nem csak külsőleg, vagy belsőleg, hanem úgy összességében.

2010. máj. 19. 09:41
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
en csak akkor tudtam meg a valaszt ezekre a kerdesekre, miutan osszejottem a jelenlegivel :)
2010. máj. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
53%

Itt szerintem nem fogsz pasiktól hasznos választ kapni.

Vagy ha kapsz is tanácsot, inkább apácának állsz...

2010. máj. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ideális nő:Buta,Nimfománias és az apjának van 1 Kocsmája!!!
2010. máj. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem tanácsot akartam, csak érdekelne... Ismerőseimtől is megkérdeztem, ha adódott alkalom, és az a megfigyelésem, hogy senki sem olyan lánnyal jön össze, akit elképzelt magának. Ez nem baj, meg az én párom se olyan, mint az ideálom, szóval csak érdekel, hogy kinek milyen... Azt nem hiszem el, hogy valakinek nincs saját elképzelése...
2010. máj. 19. 11:06
 6/18 anonim ***** válasza:

legyen testileg aránytalan: nagy mell, vékony lábak, kis fenék...hmm :D

Legyen értelmes és humoros és szeressen. Ennyi

2010. máj. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
36%

Ha csak a szexuális oldalát nézzük, akkor a számomra ideális a következő tulajdonságokkal bírna:

- lehet vékony, kismellű, érzékeny bimbókkal

- legyen jól nedvesedő

- gyorsélvező

- csiklói és hüvelyi orgazmusra egyaránt képes

- imádja ha nyalják

- szopjon, nyelje is le

- legyen képes több orgazmusra is egymás után

- az átlagosnál legyen nagyobb a csiklója

- legyen spriccelős orgazmusa

- szedjen tablettát, hogy bele lehessen élvezni

- legyen kezdeményező típus a szexben

- közös maszti is legyen, ne legyen szégyenlős


Remélem ez érdekes volt... 33/f

2010. máj. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%
vegyél inkább egy kutyát előző
2010. máj. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nah asszem most hülyének fognak nézni, de azért elmondom mi az én ideálom. Nekem aki külsőre nagyon tetszenek a természetes lányok. Pl nagyon tetszik Jessica Jung, Tiffany Hwang, Lee Soon-Kyu, Kwon Yu-ri,Im Yoona, Seo Joo-hyun, Choi Soo-young, Kim Tae-yeon. Szóval a nevekből is látszik hogy nekem az ázsiai lányok nagyon tetszenek. Szeretem egy lányban ha nem beképzelt, szeret viccelődni, de nem sértődéken megértő, és ha vannak hibái. Mert hibátlan ember nincs és ha már van, azt is lehet szeretni.
2010. máj. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Előző vagyok és én 18/f
2010. máj. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!