Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kocsi ülésén pár napja volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sziszi89 kérdése:

A kocsi ülésén pár napja volt egy víznek tűnő folt. Ami kb 3 napra rá teljesen ki feheredett . ötleteket kérnék h mi lehet mert félek hogy talan a baratom megcsalt. Mert nem tudja mi az állítsa szerint. Namost én általában tudom mit öntök ki!?

Figyelt kérdés
Hja és akkor mikor az a nedves vizfolt megjelent, aznap egy olyan üdítős flakon volt az anyós ülés ajtajában amit egyikünk sem szokott inni..

2015. febr. 22. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
és ha haverokat vitt azok lehet kiöntöttek valamit
2015. febr. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy szó :D Nők :v
2015. febr. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Puncinedv...

Vagy sperma.

2015. febr. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem akarok rögtön rosszra tippelni,de ilyen volt már nekünk is, mikor kocsiban csináltuk...Akkor nedvesnek tűnt csak, dörzsölgettem kicsit majd pár napra rá az is fehér foltos lett.Ha pont ott az ülés helyén van,ahol ülni szoktak és nem oldalt, nagy a gyanúm,hogy megcsalt, pláne úgy,hogy nem volt a kocsiban haverja sem aki ott ülhetett volna.
2015. márc. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
40%
Nagyon egyszerű, ha nem akarsz rákérdezni, akkor pl a saját “nedvedből” kenj egy kicsit az ülésre, amikor ő nincs ott. Másikra oedig azt javasolnám, hogy vagy mondd neki szexeljetek egyet a kocsiban es intézd úgy, hogy az ülésre is menjen, vagy mondd neki, hogy valami gyulladásod van, vagy enyhe fertőzés és most csak gumiban csinálhatjátok, aztán másnap, vagy ha elaludt a gumiból rákensz kicsit. Amúgy sajnos én is azt gyanítom, hogy sperma, mert én is szoktam autóban szexelni és fehér lesz, ha véletlen rajta marad. Körmöddel dörzsöld meg! A sperma olyasmi mint ha porzana szinte, nem olyan mint sima fehér folt, ami más jellegű. Mondok egy egyszerűbbet, de bizonyos téren meredekebbet. Kérj meg egy ismerősödet, hogy kenjen egy kis spermàt egy sötét ruhadarabra. Azon is látni fogod, hogy milyenre szárad. A női testnedvet meg a te sötét színű bugyidon is láthatod. Nekem ha sötét színű alsó van rajtam szex után éjjel, akkor reggelre full fehér pontokban a boxer. Mondjuk ezt is megoróbálhatod férjednél is. Kis ondó még minden pasinak kijön szex után. Az üdítőről az a véleményem, hogy ha nő ült mellette, akkor szerintem nem teljesen üres a flakon. A nők legtöbb esetben egy rövid úton nem isszák meg mindet.Az ülés poziciójából is tudsz következtetni. Barát ült ott, akkor simán hagyja a pasi abban a pozicióban az ülést, ahogy a barat hagyta, ha viszont kufirc volt, akkor visszaallitja, de legtöbb nem tudja jól visszaállítani. Te érezni fogod, ha el lett állítva. Amennyiben rosszul lett beallitva es rakerdezel ki ült itt, akkor lehet azt mondja csak a kocsit porszívózta azért van elállítva, akkor nézd meg koszos e a szőnyeg.
2019. júl. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!