Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtört pasinak is van esélye?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtört pasinak is van esélye?

Figyelt kérdés
milyen egy megtört fiatal 23 pasi ,sokan mondták hogy megtört vagyok,egy ilyen embernekis lehet esélye
2015. febr. 22. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad!
2015. febr. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy megtört lánynál van :D Meg a többinél is
2015. febr. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gézuval együtt összetőrtek?:O
2015. febr. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mitől vagy megtört? Ha szerelemtől, vagy valami ehhez hasonló posványtól, akkor inkább ne erőltesd. Van egy jó receptem: teljesen zárd ki a nőket az életedből és a hobbijaidra koncentrálj! Sok férfitársamnál beválik.
2015. febr. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"teljesen zárd ki a nőket az életedből és a hobbijaidra koncentrálj!"


Ezt könnyű mondani, csakhogy egy egészséges férfi pszichéje vágyik a nőkre. Elfojtani el lehet, de annak is rossz vége lesz hosszútávon.

2015. febr. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5: Most megsértettél. :D Azt hiszed, én nem voltam fülig belezúgva csajba, aki még akkor is belém rúgott jelképesen, amikor a földön fetrengve segítségért nyújtottam a kezem? :D Alapszitu ilyenkor: legjobb haverokkal jó alaposan berúgni, a másnapot túlélni, és beletemetkezni a suliba, melóba, hobbiba stb. Tudom jól, átéltem én is, hogy ilyenkor folyton a csajon pörög az agyad, mégis arra kell koncentrálni, ami a legkedveltebb hobbid. Nekem 2-3 év (!) alatt sikerült így elfelejteni mindkét plátói szerelmemet, különben még most is bele lennék betegedve...
2015. febr. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!