Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem születtem helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem születtem helyes pasinak, akkor mindig csak a nem valami vonzó lányoknál lesz esélyem?

Figyelt kérdés
2015. febr. 11. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Minél szarabbul néz ki egy nő, annál nagyobb igényei vannak, mert bizonyítani akarja magának, hogy ő méltó egy jó pasira. Tehát bármennyire furán hangzik is, a jobb nőknél több esélyed van.
2015. febr. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hát ha csak ennyi vagy: "nem helyes pasi" akkor még azoknál se...


intelligens, humoros, határozott....valami van még amit értékelhetnek benned...

2015. febr. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én + mostani barátnőm:

[link]


Őt lányként legalább 8-as kinézetű, erősen csinos (modell?) arcú lánynak mondanám. Magamat férfiként csak kinézetre valahol 4-es, 5-ösnek, inkább átlag alattinak.


A trükk: SOK LÁNYNÁL KELL PRÓBÁLKOZNI. Ennyi. Ha odamész 100-200 gyönyörű lányhoz, akkor lesz köztük olyan, akinek valamiért tetszel. Persze egyrészt ehhez merni kell kezdeményezni (és azt jól csinálni), másrészt a megszólítás és az első szex között még így is sokszor el lehet rontani.


A lényeg hogy szexelhetsz szép lányokkal is. Én általában csúnyákkal vagy dagadtakkal szexeltem, de összejöhet ilyen jó csaj is, ha eleget próbálkozol.

2015. febr. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!