Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy csak azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy csak azért edzek hogy tetszek a pasiknak meg hogy nem akarok szűz lenni? 15 /L Titeket mi motivál?

Figyelt kérdés
Kicsit cikinek érzem ezt még soha nem mondtam senkinek hogy miért figyelek ennyire oda..
2015. febr. 22. 21:05
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
89%

Ennyi idősen és a későbbiekben is tanultam mint az őrült... és bevallom én attól féltem butácska leszek egy férfihoz. Hogy nem leszek neki megfelelő szellemi partner. (talán a szőke nős viccek miatt, vagy mert mindig a jótanuló pasikra buktam, akik nem voltak a nők által felbecsülve, így mindig az eszem miatt utasítottak el)


A külsőmmel sokat nem törődtem. Egy idő után rájöttem, hogy a szépség múlandó. És én akkor is a párommal akarok lenni, ha megbetegszek és vesztek a fényemből. Szeressen a magam halandóságában.


Viszont azért mindig nagyon izgultam, hogy szórakoztató leszek-e a férfi számára. Tudunk-e beszélgetni egymással? Érteni fogjuk egymást? Hú.


De mondjuk én világéletemben a kis "nyomi" jó tanuló fiúcskákért voltam oda. Én sokra tartottam őket azért, hogy olyan okosak és kitartóak a tanulásban, hogy széles a látókörük.

2015. febr. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%

Én is ezért edzek.

16/L

2015. febr. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Fejben vannak ám gondok.
2015. febr. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
94%

Kérdezô: Hát... Szerintem nem épp normális, hogy akármit is azért teszel, hogy másoknak tetsszen.


11-es: Létezik ilyen lány is? :D

2015. febr. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
77%

Ennyi idősen (majdnem 2x annyi vagyok mint te) azt tudom neked elmondani, hogy ok, legyen jó tested... azzal (is) tudsz férfit vonzani magad mellé. Bár a korosztályodban az még édeskevés. Mert az edzős csajoktól kissé félnek a srácok.

De utána mi lesz?


Ha csak testre gyúrsz, hamar lépni fognak mellőled a pasik. :/


Egy férfit nem megszerezni nehéz, hanem megtartani. Én ezt az életbölcsességet adom neked! Ifjú padavan!

2015. febr. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
0%
Én sosem edzenek ijen hülyeség miatt pedig nem a vékony típus közé tartozom széles a csípőm és vastag csontozatom van most még 3 kg plusz is van rajtam ami persze azért mert 21 hetes kismama vagyok de párom előtte is szeretett pedig sose voltam vékony mégis nagyon jóképű és csodálatos párom van rengeteg csaj odáig meg vissza van érte szóval nagy hülyeseg amit csinálsz. 17L
2015. febr. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Én nem ezért edzem...Meg sem fordult ez a fejemben!


Nekem kikapcsolódás és élvezem, hogy alakul/formálódik a testem.

2015. febr. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Nem akarsz szűz lenni? Jézusom.....
2015. febr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
54%

Én is azért kezdtem el futni, hogy megfeleljek a környezetemnek, hogy többen szeressenek, mert azért lássuk be: egy szép és vékony lánynak ha nincsen undorító személyisége több barátja van, mint egy kövérnek. Ugye az előítéletek hogy: "fúj menj innen biztos büdös vagy" vagy " jaj gurulj már alrébb", "menj haza csülköt zabálni" és tàrsai...

Meg hát természetesen a fiúknak is tetszeni szerettem volna. Hát igen sokáig így gondolkodtam aztán rájöttem valamire, amit páran már említettek is előttem.

Azt mondom ne másoknak, először magadnak akarj tetszeni. Ha már jól érzed magad a bőrödben, hidd el az nagyon meglátszik rajtad. És EZ az ami igazán fontos.

Sokan abban a tévhitben élnek, hogy a pasik külső alapján választanak maguknak párt (nem pedig egyéjszakásat, mert az már más krumpli), hanem kisugárzás alapján. Szerintem 85%-ban EZ az ami alapján eldönti egy fiú, hogy oda megy-e hozzád, avagy sem. Szerintem, de javítsatok ki ha tévedek.

Velem úgy volt, hogy nyár elején elkezdtem futni, júliusra fogytam 2-3kilót, de még mindig volt rajtam felesleg, ennek ellenére sokkal jobban éreztem magam a bőrömben. Szokás szerint elmentem sétalgatni b.nőmmel. Aztán csoda történt. Életemben előszőr ENGEM szólítottak le, nem pedig b.nőmet aki nagyon szép. Annyira meglepődtem (először nem is reagáltam rá, mert nem gondoltam hogy az nekem szól:D), hogy kb egy percig csak sokkolva bámultam a srácra, és nem hittem el hogy azokat mind nekem mondja:D.

És ez olyan erőt adott, hogy el sem tudod képzelni:D.

Viszont azzal nem értek egyet hogy azért akarsz jobban kinézni, hogy ne legyél szűz. Szerelmeből veszítsd el, ne pedig divatból!

Bocsi a sok rizsa miatt><

15/L

2015. febr. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
#19: Egy korúak vagytok, de te mennyivel normálisabbnak tűnsz :)
2015. febr. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!