Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka, hogy igazán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy igazán akarok barátnőt csak a szex érdekelne?

Figyelt kérdés
18 éves leszek néhány nap múlva és eddig soha nem volt igazi barátnőm, de valahogy nem is érdekel az egész, csak szexelni szeretnék (még szűz vagyok) Miért van ez? Természetesnek mondható? Vagy nem vagyok 100as? Lehet valami következménye? Javaslatok?

2014. okt. 28. 22:19
 1/8 Tami_ATerminátorP!na válasza:
100%

Természetes mert: Fiú, vagy és kanos..

Következmény: Pofán vágnak a lányok (én is ezt tenném ha ezzel állítanának oda :D)

2014. okt. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de oda se állítok mert nem izgat...
2014. okt. 28. 22:21
 3/8 anonim ***** válasza:
kur vázz
2014. okt. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mire kérsz javaslatot????
2014. okt. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Itt kell a szerepjáték!Tégy úgy mintha fel akarnád szedni barátnődnek...ő nem tudja h te csak szexre használod :DDD te kanos pudli
2014. okt. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem vagyok egy túl vonzó alkatú pasi szal nem tudom menne e
2014. okt. 28. 22:28
 7/8 anonim ***** válasza:
kanos pudli :D miért nem rotvejler? a pudli buzzis
2014. okt. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Vannak lányok/nők, akikkel meg lehet beszélni és nem kell beetetni őket, hogy a barátnőd.

(Én is ilyen voltam ANNO. Nem kérek privit.)

2014. okt. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!