Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A gésagolyó ezen is segít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gésagolyó ezen is segít (ld. Lentebb)?

Figyelt kérdés

Szex közben, mikor pózt váltunk, gyakran bemegy a levegő, aztán hangosan kijön. Eleinte nagyon égett a fejem, de már csak nevetek, mert tudom, hogy mindenkivel megesik. Ettől függetlenül is szeretném megerősíteni a PC izmaimat, de nem tudom, akkor ezek megszűnnek-e. Jó lenne, mert néha fájdalmat is okoz, ha bent marad a levegő és úgy szeretkezünk.

Egyébként szívesen fogadok tippeket, hogy honnét és milyen gésagolyót érdemes rendelni, van-e direkt kezdőknek való, mint pl. a kettlebellnél vagy mindegy..:)



2015. febr. 23. 09:21
 1/2 anonim ***** válasza:

A gésagolyó nem ér semmit ilyen téren,


Kezdd le az intimtornát (Kriston Andreának van könyve, DVD-je, de igen sokhelyen vannak tanfolyamok is), akkormeg fog szünni ez a probléma. (Ugyanis ez nem normális, nem ordul elö mindenkivel, ez a medencefenék és a hüvely izomzatának a gyöngeségére utal. Ebböl késöbb lehetnek komolyabb problémák is - többek közt ez az (igazi) oka az idösebbkori inkontinenciának is)

2015. febr. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Tájékozottnak tűnsz.. Tanultál erről, vagy saját tapasztalat? Úgy értetted, hogy konkrétan ehhez nem elég a gésagolyó? Mert amúgy nem hiszem, hogy semmit nem érne. Azt meg, hogy mindenkinél előfordul úgy értettem, hogy kivétel nélkül minden barátnőm mondta, hogy néha ilyen cikis hangok jönnek ki belőle bizonyos pózokban. Jógán is hallottam már, mikor gyertyából leereszkedik valaki.. Belemegy a levegő, aztán távozik. De attól még dolgozni akarok ellene.:)
2015. febr. 25. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!