Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nocsabaszt boldogga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nocsabaszt boldogga tesz egy csaj, akkor se marad vele?

Figyelt kérdés

Eleg sok dolgot lehet hallani rola, hogy a noket par alkalomra hasznalja csak, illetve en is lattam parszor, amint noket fogdos, simogat, viszont nagy reszuk tenyleg olyan, hogy nem lehet veluk semmirol beszelni.

Ha osszehozna a sors egy olyan csajjal, aki nem csak az agyban lenne hasznos,hanem mondjuk boldog lenne a csajjal, a gondoskodas mellett mast is adna, rengetegszer megnevettetne, jokat tudnanak viccelodni, barmirol tudnanak beszelni, akkor se maradna meg mellette


2015. febr. 23. 10:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem
2015. febr. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, ha vele is marad tuti félrekefél majd. Ilyen mértékű változáshoz évek kellenek, nem fog csakúgy egyik pillanatról a másikra megváltozni és hűséges partner lenni.
2015. febr. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem nem és nem!!! Hiába akarjátok megváltoztatni a rosszfiúkat,nem fog menni. Hány nő próbálta már meg,jézusom.

Ahelyett,hogy fognál magadnak egy normális,értelmes srácot és boldogan együtt lennétek... taps!!!

2015. febr. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nőcsábászt nem a csaj teszi boldoggá, hanem a tudat, hogy megkapta.

Aztán jöhet az újabb boldogító csaj...

2015. febr. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Van aki ilyen típus, annak mindegy kivel jön össze, akkor is hajtja a vére.

Van, akinél ez csak egy korszak. De ott sem igazán az számít, hogy kivel jön össze, hanem hogy ő maga hol tart az életében és mit akar.

Szóval a régi mondás igaz, nem gondold, hogy majd pont miattad fog megváltozni. Nem fog!

2015. febr. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azert lett kb 10 evvel ezelott ilyen, mert megcsalta a baratnoje. Akkor megfogadta, hogy o is ugy fog viselkedni a nokkel.
2015. febr. 23. 10:19
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem így lett barátnőm. :)


Mondjuk vele is kalandnak indult a dolog de utána furfangosan elkezdett közeledni és bírta a visszautasításokat, ami merően kifejezte számomra hogy ragaszkodik hozzám.


Független attól hogy pasi vagyok, és attól hogy tudja hogy "talán most is valaki fekszik az ágyamban" miközben sms-t ír.


Aztán előbb utóbb elmentünk ide-oda, majd amikor elindult a "randi" fázis, akkor már nem feküdtem le mással.


De addig olyan havi 1-2 megvolt ha nem több. Viszont azt is hozzáteszem hogy nem ő neki volt az első ilyen próbálkozása, és a legtöbb kudarcba fulladt.


Ő amivel kiütött a tömegből hogy nem "naív" lányként beteg módon közeledett hozzám, hanem tisztában volt eleinte még azzal, hogy lószart se érzek felé, és lehet hogy miután beszélek vele, mással megyek dugni.


Meg van az a típus akivel lefekszik az ember, aztán pedig mondja magának hogy ez nekem is több volt mint szimpla szex. Na az nagyon nem nyerő.


Egyébként mióta együtt vagyunk azóta nem voltam mással, és igen intenzív még most is a szexuális életünk nincs benne semmi unalmas vagy egyhangú rész :)

2015. febr. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem o nem az a tipus, aki egyszerre tobb csajt tart a masik tudta nelkul.

Ismerkedik, ha meglat valakit, aki bejon neki, annal beprobalkozik.

Ezt kb 2 havonta , havonta csinalja meg. Lefekszik veluk parszor es kesz. Neha joban vannak meg utana is, esetleg ha nincs mas, akkor par alkalomra osszfekszik megint 1-1 regebbivel.

Neha pedig teljesen a tudta nelkul, reszegen fekszik le masokkal.

2015. febr. 23. 10:39
 9/10 anonim ***** válasza:

"Azert lett kb 10 evvel ezelott ilyen, mert megcsalta a baratnoje."


Ó de jó kifogás :D Ennek ugyanúgy nem szabad bedőlni, mint a majd az én kedvemért fog megváltozni gondolatoknak :)

2015. febr. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

# 8 kicsit zavaros amit írsz, egyszerre több nőt tart?


az tényleg pofátlanság, én perpill sose voltam együtt egy nővel 1 maximum 2 alkalomnál többször.

2015. febr. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!