Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan érzem azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem azt, hogy kihasznált?

Figyelt kérdés

Röviden leírom mi a helyzet.

Megismertem egy srácot, először neten csevegtünk, később találkoztunk is. Nagyon úgy tűnt kölcsönös a vonzalom, mert mindennap keresett, mindennap beszéltünk, szóval tetszett nekem a srác. Órákon át tudtunk beszélni, nagyon kedves volt velem. Még 1-2 hete emlegette, hogy az exével most lenne együtt 3 éve... Én erre az exes témára nem nagyon tudtam mit mondani, kerültem is a témát. Tegnapelőtt azt írta nekem a srác, hogy az exe találkozni akar vele mert újra össze akar vele jönni... Mikor tegnap kerestem, mondta, hogy pont az exéhez indul. Azóta nem keresett. És én meg elég szarul érzem magamat lelkileg... Másrészt nem értem ha nem tette túl magát teljesen az előző kapcsolatán, akkor minek hülyített engem. Szerintetek?:( nagyon szomorú vagyok :'(



2015. febr. 22. 21:51
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi ez lemaradt: 17L
2015. febr. 22. 21:53
 2/6 anonim válasza:
szegény:/ szerintem jogosan érzed nem igaz hogy ő nem érzi át hogy neked hogy eshet ez
2015. febr. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Velem volt egy nagyon hasonló eset, csak azzal a különbséggel, hogy ő nem közölte nyíltan, hogy kavar még az exével, hanem a hátam mögött csinálta és egyik napról a másikra közölte, hogy hagyjuk inkább az egészet, mert nem lenne rám ideje bla bla, ami nyilván nem volt igaz aztán pár hétre rá kitette, hogy megint kapcsolatban van az exével, szóval már egyértelmű volt. :)

Igazából a mai napig nem értem, hogy miért csinálta. Én nem vonom kétségbe, hogy tényleg érdekeltem őt, meg biztos össze volt zavarodva, de elég undorítóan viselkedett.

Szerintem a pasi bizonytalan azt illetően, hogy visszamenjen-e az exéhez vagy sem és nincs túl rajta nyilván ha sokat beszél róla, pláne ha találkozik is vele. Én azt tanácsolom neked, hogy bármennyire nehéz is, hagyd a pasit a fenébe. Elvégre ha tényleg érdekelnéd akkor meg sem fordulna a fejében az, hogy visszamenjen az exéhez. Ebből semmi jó nem lesz, hidd el.Keress olyat, aki túltette magát a múlton és tényleg téged akar. :) 20/L

2015. febr. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szerintem csak egy atmeneti bu felejto voltal neki,ezert kozli veled ilyen nyiltan,leszarja mi lesz a kapcsolatotokkal.


18 l

2015. febr. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Még 1-2 hete emlegette, hogy az exével most lenne együtt 3 éve... "

Én itt hagytam volna a francba az egészet....

2015. febr. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az a legjobb hogy nem is közölte velem, hogy vége vagy valami ilyesmi. Csak annyit mondott még szombaton, hogy megy az exével beszélni. Rá 2 napra látom kitették, hogy kapcsolatban vannak. Még csak annyit se mondott, hogy lóf.Asz a popimba vagy bármit.
2015. febr. 25. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!