Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek ezzel az érzéssel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel az érzéssel?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok,OKJ-re járok(és lány vagyok...).Velem kapcsolatba annyit,hogy biszex vagyok,tehát aki ezt bármilyen fokon is elítéli,az kérem inkább ne válaszoljon!A helyzet tehát az,hogy van egy lány,akivel amúgy nagyon jóba vagyok,ő még szűz,de hetero,és nincs kapcsolata sem(és nem is volt,de találkozott már egy pasival).

Az érdekes a helyzetben az,hogy nem tetszik külsőre,de egyszerűen amikor a közelében vagyok,akkor úgy vonz,mint a mágnes a vasat.:DD Nem tudom,mit kezdjek a helyzettel,nem mondhatom meg neki,nem kerülhetem és nem is akarom őt elkerülni,mivel nagyon jó barátnők lettünk mindössze fél év alatt.Nem akarom a barátságot sem tönkretenni,de az érzés akkor is fennáll sajnos!Néha rossz,hogy amikor a közelébe megyek,egyszerűen azt érzem,hogy mindjárt megölelem,és egyszerűen nem tehetem,nincs rá alkalom,és ezt a jeget azt hiszem megtörni sem tudnám.

Ez nem szerelem szerintem,de akkor egyáltalán mi ez?Vonzalom sem lehet,mert nem a külseje vonz,és amúgy meg tényleg csak úgy kezelem,mint egy barátnőt.


Egyre nehezebb úgy kezelni,mint egy barátnőt.:(

19/L-20/L


2015. febr. 23. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő hetero és biztos vagy benne hogy az akkor sajnos nincs mit tenni. Én hetero vagyok például és elképzelem mit tennék ha a legjobb barátnőm elmondaná hogy tetszem neki. Nagyon kiakadnék. Nem azért mert bajom van a biszexekkel hanem azért mert akkor az egész barátságunk más megvilágításba helyeződne. Szerintem ebben az esetben amiben vagy nem lenne nyerő dolog elmondani az érzéseidet. Szerintem tönkretennéd a barátságotokat....fel a fejjel találsz másat ;)))))
2015. febr. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy kezdesz beleszeretni egy barátnőbe, akinél Te, mint azonos nemű nem jöhetsz számításba :(

Az életben vannak lemondások, nem alakulhat minden úgy, ahogy szeretnénk. Ell kell fogadni. Ezt minél előbb megtanulod, annál könnyebben tudod majd az érzéseidet kezelni a jövőben.


Amúgy ez nem csak a másokra igaz. Heteroként is lehet szenvedni, mert nős pasiba szerettünk bele, ázsiaiként, mert nem kellünk a szőke germán hercegnek, na meg sorolhatnák még vallásbéli különbségeket, meddőséget, betegséget, családi koloncot, stb.

2015. febr. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Beszelgess valele a gyerekkori szerelmekro"l,az also" csokrol,es ha van valami azt el fogja mondani.Lehet hogy o" sem teljesen hetero,mert lehetett a gyerekkorban egy baratno akivel tortenhetett valami.
2015. febr. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
miért hogy néz ki a csaj akihez vonzódsz?
2015. febr. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Pont úgy,hogy nem az ízlésem.
2015. febr. 26. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!