Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon függök a barátomtól!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon függök a barátomtól! Mit kezdjek ezzel az érzéssel?

Figyelt kérdés
Akkor vagyok boldog ha vele vagyok, már egyedül vagy mással nem érzem jól magam. Két hétig folyton együtt voltunk, és most egy napja vagyunk külön. De már megőrülök úgy hiányzik. Mostanában nagyon ráakaszkodtam, és szerintem ez megijeszti. Nem akarom felhozni neki hogy mikor találkozunk, de szívem szerint már ma elmennék hozzá. Az a baj keveset tudunk igy most majd találkozni mert távol vagynuk egymástól
2013. okt. 26. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
En is baratfuggo vagyok. Probalj meg neha mast csinalni, mert ellaposodhat a kapcsolatotok. Nekunk is azota lett tenyleg eros es tartos, miota nem tudunk annyit talalkozni a szuleim miatt. Bulizz baratnokkel, ilyenek es lassan hozzaszoksz. Ha egyedul erzed magad nezz egy jo filmer, semmikepp sem romantikusat, en pl Gyilkos Elmeket nezek, Cobra11-et stb :) Es a kevesebb talalkozasnak megvan az a jo oldala, hogy a baratod szeretgetosebb lesz. Hidd el, egy 2 het nem talalkozas utani big oleles szazszor jobb, mint ha napokig egyutt vagytok de nem igazan csinaltok semmit, elvesznek az erzelmek.
2013. okt. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen amúgy ezt én is éreztem, hogy kezdett hozzám szokni. Mikor egy héten egyszer taliztunk akkor csak rám figyelt. De igy hogy sokat vtam ott, igy hiába akartam h én legyek a központba annyira nem törődött velem megszokott kicsit
2013. okt. 26. 15:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezen próbálj meg változtatni, ez nagyon fontos. Engem 5 év utána hagyott el több mint 1 hónapja, és szörnyen vagyok, függtem tőle. Próbáld magad függetleníteni egy kicsit, azzal mindenképp magadat véded a késői csalódástól.
2013. okt. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de még szereted, vagy csak ő tett boldoggá ha vele voltál?
2013. okt. 26. 15:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálam váltakozva jön ez az érzés.Akkor a legjobb,ha el vagyok magam is,tehát nem csak azzal foglalkozom,hogy vele mi lehet,hanem élem a kis életemet mellette.

Ennyire nem jó függeni.Lehet nálad azért van,mert egyébként ritkán találkoztok,és ah mindig együtt lennétek,másképp éreznéd.

2013. okt. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Szeretem még és nagyon boldog voltam, amikor vele voltam. Vártam, hogy hazaérjek és beszélhessünk. De a szakítás után rájöttem, hogy ez nagyon beteg volt, nem voltak barátaim és nagyon szerencsésnek tartom magam amiért néhányukkal újra tudok beszélgetni és velük lenni. Ápold a barátságaidat is a pasid mellett, mert(ez lehet közhely), de az igazi barátaid nem fognak veled szakítani. És lehet azt gondolod, hogy ez most örökké tart, de nem biztos. 20/L
2013. okt. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!