Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk volt már olyan hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk volt már olyan hogy egy lányból a hangja miatt ábrándultatok ki?

Figyelt kérdés
pl.: arra gondolok hogy interneten megismertek egy lányt, és mondjuk vagy nagyon egér hangja, vagy mély hangja volt, vagy tájszólással beszélt...stb
2015. febr. 23. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
olyan már volt a hangjába szerettem bele. fordítva még nem.
2015. febr. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Maximum az lenne nálam kizáró tényező, ha olyan hangja lenne, mint Vida Ildikónak... tehát ilyen gégerákos, dohányos, mély, krákogós hang.


Egyébként nem hiszem, hogy befolyásolna.

2015. febr. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%

Igen én jártam már így. Gyakori vendég voltam egy barkács boltban, lakásfelújítás miatt. Került akkor oda egy szép fekete hajó sportos alkatú lány. Gondoltam, majd megszólítom és segítséget kérek tőle. Így is történt, de mély, férfias hanggal és erős tájszólással mutatta meg, merre találom a fugákat: "Ott ván á légfélső páócon tömítők, áláttá még á rágásztáók á!"

A szerelem hirtelen elmúlt :-)

2015. febr. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 opened paradise ***** válasza:

Nem hittem volna,de volt akinél ez is közrejátszott,hogy megkedveljem.

Olyanban meg csak olyan volt,hogy kicsit megtorpantam,de végül nem tántorított el.

Mondjuk ha olyan hangja lenne,mint Lukács Lacinak...

2015. febr. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, de az igaz, hogy néhányaknak elég irritáló a hangja. A tájszólással nem értem, mi a baj, szerintem aranyos is lehet.
2015. febr. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
A mely hangnal a tajszolas rosszabb,de nekem nem volt meg hogy a hangja alapjan nem kellett volna.
2015. febr. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!