Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúknak mennyit számít egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak mennyit számít egy csók?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy nekik kevésbé van jelentősége, hogy kinek adják, csak lány legyen, és vonzónak találják, vagy ha már megcsókolnak valakit, akkor csak olyat, aki iránt többet is éreznek? Vagy ez is függ az adott pasitól?
2015. febr. 23. 15:56
 1/8 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
En csokolozom mindegyik partneremmel,de csaj szex van koztunk.
2015. febr. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
A csók egy meghitt dolog. Mint egy bérmálkozás, vagy mint egy matek zh.
2015. febr. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ez helyzetfüggő. nálam legalábbis. ha ilyen tipikus kurv.ás akkor nem, de ha normális akkor lehet több is:)
2015. febr. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3 vagyok. mmint úgy több, hogy kapcsolatban nem csak szexre utazok majd
2015. febr. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 kendrazoltan ***** válasza:
A férfiak nemi jellegű vonzódása és tevékenysége legnagyobb százalékban a külsőtől függ (nyilván normális esetről beszélek, ahol a másik fél ellenkező nemű), de ezt természetesen jobbá vagy rosszabbá teheti a belső. A nők többségénél nem létezik testiség érzelmek nélkül, így egy csók vagy bármilyen szexuális aktus hátterében általában mélyebben gyökeredző dolgok, azaz érzelmek is húzódnak.Ez egy igen alapvető különbség férfi és nő között, de természetesen vannak mindkét nem esetén olyanok, akiknél ez máshogy működik, csupán a többségekről beszélünk...
2015. febr. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát, én általában olyan lányokkal is szoktam csókolózni, akikhez csak vonzódom (nem is kell, hogy tetsszen annyira). Nem feltétlenül azért, mert szerelmes lennék. Viszont ha nincs meg a kémiai vonzalom, akkor nem lesz csók sem.


4: Matek zh... előjött a PTSD-m.

2015. febr. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem a fiúknak semmit se számít. csak a szex érdekli őket.
2015. febr. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kevesebbet mint egy lánynak.
2015. febr. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!