Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúknak milyen lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak milyen lányok jönnek be? (15-16 éves fiúknak)

Figyelt kérdés

2012. jún. 27. 18:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%
A szépek?!?!
2012. jún. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

jó de nem úgy...

hanem pl sovány legyen?

2012. jún. 27. 19:02
 3/19 anonim ***** válasza:
Nekem már akkor is a különös, nem hétköznapi lányok jöttek be. Az egyéniségek. Csak, hát ritka az olyan sajnos. Egyre ritkább.
2012. jún. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
aham.köszii a választ.
2012. jún. 27. 19:04
 5/19 anonim ***** válasza:

Hát attól függ milyen fiú csoport a célközönség.

Pl.: Az otthon űlő kockák, a kicsit húsosabbak, a jófejek de vékonyok vagy esetleg a kigyúrtak/izmosok.

2012. jún. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
pl az olyan fiuk akik nem kockák egésznap lent vannak és sovány is meg kigyurt is.
2012. jún. 27. 19:07
 7/19 anonim ***** válasza:
Hol lent?
2012. jún. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:

Hat amit irtal az elegge ram illik es nekem szemely szerint az a csaj jo amin van mit fogni(ne legyen sovany,de tulzott kover se legyen!)formas mellek,hozaillo popsi!Na jo de nem reszletezem tovabb:)

Kuldj kepet magadrol es megmondjuk h milyen a kulsod!

2012. jún. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Lent a pincében. Amúgy nekem is a kigyúrt lányok tetszenek, mint pl. a Béres Alexandra.
2012. jún. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Kigyúrt jóképű mellett általába plázacicákat látni tehát ÁLTALÁBAN az, de van kivétel.

A sovány társasági embernél magamból indulok most ki.

Nekem például a kicsit visszafogottabb, kedves csajok jönnek be. Nem szeretem ha mindene kilóg mivel nem az utcán kell mutogatnia magát. Viszont az se valami jó ha minden szót úgy kell kihúzni belőle. Külsőségekről pedig annyit, hogy vékony vagy formás testalkat, szép arc, általában vállnál 10-20centivel lejjebb érő haj és lehetőleg 170cm vagy az alatti magasság.

2012. jún. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!