Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Szerelmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tsubasa_fan kérdése:

Mit csináljak? Szerelmet vallott 1 nagyon rendes, szép lány! (Többi lent)

Figyelt kérdés
Annyi problémám van az egésszel, hogy lassan másfél hónapja, hogy szakítottunk az exemmel. Én még szeretem őt, és állítólag ő is engem. Sokat szoktunk beszélgetni, a szakítás oka a sok veszekedés volt. Viszont azt mondta, mióta újra beszélünk, hogy szeret. Kiváncsi arra, hogy mennyit változtam. És ha látja a változást, akkor mondja el, hogy döntött... Nagyon szeretem, de ő szakított velem. Akkor még csak gondolni se tudtam volna erre... De megtette. Aztán kidobtak a lakásból, és másfél hónapig 1 szót se beszéltünk, azt megfogadva, hogy többet nem keressük egymást.... Nem tudom, hogy mit csináljak.. Valaki valami tanács? Nagyon szépen megköszönném! 17/F
2015. febr. 23. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
újat! xd
2015. febr. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne használd ki az új lányt és ne játssz vele! Legyél vele egyenes, jelezd neki, hogy te sajnos még nem állsz készen egy új kapcsolatra, ugyanis még nem vagy túl egy friss szakításon, és az exeddel még nem zártátok ezt le. Nem lenne fair a csajjal szemben, ha belemennél valamibe, aztán esetleg visszatáncolnál az exhez. Vagy ha esetleg az ex elutasít, akkor a másik lány érezheti úgy, csak azért kell, mert ha nincs ló, jó a szamár is.
2015. febr. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
19%

Te nagyon nagyon buta vagy,

Olvasd el a kérdésed, majd írd le magadnak az egyértelmü választ.

2015. febr. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#2-ik válaszolónak köszönöm, a választ! :)
2015. febr. 23. 19:24
 5/6 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
AZ exed az exed.Nem kell tobbet mondani.
2015. febr. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azt mondja az exed hogy attól függ változtál-e.

Hát el kell keserítselek mert ujra szakítanátok ha összejönnétek , mivel az emberek nem képesek változni...

Próbáld meg az újjal azt mondom. Lehet neki úgy jössz be ahogy vagy és nem kell változnod...

2015. febr. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!