Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el anyának,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el anyának, hogy lefeküdtem a barátommal? 14l

Figyelt kérdés

Elmondjam egyáltalán?

14 éves vagyok, 2 éve van barátom, ő 16 . Tisztában vagyok vele, hogy a társadalom ezt elítéli, és azzal is, hogy itt 90%ban csak "neked még tanulni kéne, nem dugni", típusú válaszokat várhatok, de bízom abban a 10%ban.


Természetesen védekeztünk, semmi baja sincsen egyikőnknek sem, tájékozódtunk előtte, nem csak úgy nekiálltunk, mert mért ne?


Egyébként annyit a tanulásról, a félreértéseket elkerülvén, hogy ugyan nem vagyok kitűnő tanuló, van két négyesem (kémia,földrajz), higgyétek el a barátom mellett is belefér a hétköznapjaimba a tanulás, a sport, és még sok egyéb más is. Nem bántam meg, újra megtenném, úgyhogy ezzel kapcsolatban nem is kérek lecseszést/kioktatást.


Szóval visszatérve a kérdésre, hogyan mondjam ezt el anyának? Elmondjam egyáltalán? Igazából nem érzem annyira szükségét hogy megosszam vele, de sosem adott rá okot hogy ne legyek vele őszinte..ezen kívül ha mástól tudja meg (nem szándékozzuk világgá kürtölni, ez a kettőnk dolga, de történnek balesetek/véletlenek), az biztosan nagyon fájna neki. Szerintetek?


2015. febr. 23. 19:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Amiről nem tud az nem fáj cső.
2015. febr. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy fájna neki, ahogy jónak látod. Én 17 évesen sem mondtam el, de nyilván nem most jöttek le a falvédőről.
2015. febr. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem csak simán állj elé, mondd el kerek perec :)
2015. febr. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat :)
2015. febr. 23. 19:51
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát igazából ha jó a viszonyotok, akkor valószínűleg nem fogja leharapni a fejed, és szerintem valahol még büszke is lesz, hogy azért felelősségteljesen gondolkodtatok, és védekeztetek. Mondjuk én a 14 éves kort picit fiatalnak tartom, de ha már megtörtént, és vigyáztatok egymásra, szeretitek egymást, akkor oké.
2015. febr. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel.
2015. febr. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. febr. 23. 19:57
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem még ne mond neki, egyértelműen féltenek, mondjuk, nem ismerem őket de tuti, éshogy a barátodnak is jobb legyen, szerintem ne mond el, ha nincs gond, majd vagy 16 évesen
2015. febr. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ne mond el. Én sem mondtam el a szüleimnek, pedig ugyan olyan helyzetben vagyok mint te. Jegyek, korom, barátom kora is megegyezik . Nem akarok veszekedést.ha elmondja apának talán meg is ver.... Tudom hogy Úgyis elmondaná szóval nem merem 'bevallani'. (mi is védekeztünk persze). Én nem tartom jó ötletnek.
2015. febr. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mindig is jó viszonyom volt édesanyámmal, mindent meg tudtam vele beszélni. Korán vesztettem el a szüzességem, de mindig felelősségteljesen viselkedtem, nem szexeltem védekezés nélkül soha. Én nem mondtam el neki, bár nyilván sejtette ő is, hiszen már elég régóta együtt voltam a nálam jó pár évvel idősebb barátommal.
2015. febr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!