Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éves lány vagyok és vasárna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves lány vagyok és vasárnap lefeküdtem először a barátommal terhes lehetek? Többi lent

Figyelt kérdés
és én voltam felül nem védekeztünk de vigyáztunk és elvileg időbe le szálltam róla meg a hasára ment a sperma de én nem vagyok benne biztos h belém nem ment. Szerintetek van esélyem h terhes vagyok? Nagyon félek.Igaz ő azt mondja hogy nem vagyok terhes
2014. máj. 28. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
annyira bénák ezek a kérdések..:DDD
2014. máj. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

statisztikát nem számolok de lehetsz terhes, sőt nagy esélyeid vannak rá.


Nem tudsz úgy lovagolni, vagy felül lenni, hogy az előváladék ellen is védekezz óvszer nélkül.


Abban meg már több mint elegendő spermium lehet hogy babátok legyen.


Eseményutáni tablettáért fordulnék orvoshoz a te helyedben mielött még késő lenne, de már szerda van az 72 óráig hat azthiszem szóval lehet már ez is bukta.

2014. máj. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem is kell védekezni. Ha ő azt mondja, akkor nem leszel terhes.

(remélem, érzed az iróniát. HP.)

2014. máj. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Miért nem hiszed el, ha mondja hogy nem vagy terhes? Biztos nem is szereted!!!Egyébként ha mégis, akkor hármasiker lesz ilyen pozícióból!
2014. máj. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
megerdemelned
2014. máj. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem érdemelné meg, mert abortusz lenne a vége. Azt érdemelné meg, hogy néhány napig/hétig parázzon, hogy vajon megjön-e a vérzése vagy sem, és ez tönkretegye a mindennapjait.
2014. máj. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Van esély a tehességre, gondolom esemény utániért sem mentél el...Már nem tudsz mit tenni, vegyél egy tesztet, és reménykedj, hogy nem vagy terhes. Az előváladéktól is teherbe lehet esni, másrészt meg könnyen előfordulnak balesetek, hogy mégis benned megy el...

Az, hogy a fiú azt mondja, hogy nem vagy terhes, nem számít, nem így működnek a dolgok:D

Most komolyan miért olyan nehéz védekezni?

2014. máj. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha még olyan alapvető dolgokkal sem vagy tisztában, mint a biztonságos szex akkor mi a f*nak szexelsz?
2014. máj. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!