Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak? Hogy lesz igy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak? Hogy lesz igy kapcsolatom? 18/L

Figyelt kérdés

Nem erzem magam szepnek..

Hiztam 17kg-t 2 ev alatt (49 kg voltam). Most 65-66 vagyok. De meg tavaly marcius kornyeken, mikor csak 59-60 voltam akkor meg jol ereztem magam. De mostmar az arcom is egyre pufibb... szornyu.

Meg semmi onbizalmam egy szakitas ota. Azon mar nagyjabol tul tettem magam de annyira egy semminek erzem magam.. es kezdem igy elhagyni magam. Pedig mikor vekonyabb voltam akkor imadtam oltozkodni meg ninden..bar meg most is szeretem a divatot de mar megvagyok nelkule..

Fel eve nincs senkim de nem is akarok csak annyira csunyanak erzem magam es fogyni nincs erom pont a depresszio miatt. .

Folyton ingerult vagyok es feszult.

Pedig en aztan mindig elet vidam voltam, legalabbis akikkel talalkoztam mindig azt mondtak milyen kis mosolygos vidam lany vagyok.

Most meg ugy erzem nincs erom semmihez.Meg azt vettem eszre hogy egyre jobban meg lehet alazni es hagyom is magam mert nincs onbizalmam...

Antidepresszanst biztos nem kezdek el szedni...

De mit tegyek?

Sporthoz sincs erom..

Igazabol nem is tudom minek irom ezt a kerdest...csak olyan jo kiirni magambol :)


18/L


2015. febr. 23. 20:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem kell antidepi, de esetleg egy JÓ pszichológus segíthet feldolgozni a helyzetet, és megtalálni a kiutat. Így csak egyre mélyebbre fogsz süllyedni, saját tapasztalat.
2015. febr. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
szedd össze magad ilyen fiatalon nem nyafognod kéne hanem kezdeni valamit a helyzettel mert ez magátol nem oldodik meg ha te nem teszel semmit
2015. febr. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Csak evéssel fogytam 12 kg-t. Meg kéne reformálnod az étkezésed. Írj, bátran ha kell tanács.
2015. febr. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 gggTt ***** válasza:
Küldj képet privátba, hidd el őszinte leszek de nem bunkó :) 22F
2015. febr. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Azt a 17 kilót nyárra simán letudod adni.

És ez még normális ütem is lenne.

3-4 Hónap.

És éhezni sem kell.

2015. febr. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
őőő ismerek ilyen lányokat, 21/F vagyok ha tudok önbizalomban segíteni írj rám bátran.
2015. febr. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Küldj képet :)
2015. febr. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

2. Figyelj.. ez nem nyafogas de muszaj mar kiirnom ezeket magambol!

Szerinted nem tudom hogy tennem kene valamit?!

Tudom csak NEM MEGY! nincs erom hozza ugy erzem.

Es ez nem lustasag vagy nyafogas vagy akarat gyengeseg.

Egyszeruen semmi erom semmihez

Legszivesebben csak itthon filmeznek az agyamban egesz nem es ki sem mozdulnek...

2015. febr. 23. 20:53
 9/16 A kérdező kommentje:
* egesz nap
2015. febr. 23. 20:53
 10/16 anonim ***** válasza:
Nincs erőd a sporthoz?
2015. febr. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!