Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégsem vagyok túl rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégsem vagyok túl rajta?

Figyelt kérdés

8 hónapja szakított velem a volt barátom. Az első fél év kritikus volt, senkinek nem kívánom azt, amit átéltem. Az elmúlt 2 hónap egészen jó volt, végre úgy éreztem, jól vagyok, ismerkedtem, randiztam egy új fiúval többször is. Egy hete viszont felbukkant az ex. Újrakezdésről, bepróbálkozásról szó sincs, még csak nem is beszéltünk, csak láttam. Teljesen felzaklatott a dolog, azóta minden nap egész nap ő jár a fejemben, vele álmodom, azon gondolkodom, mit csinálhat, hogy érezheti magát, gondol-e még rám, ha igen, akkor mit. Úgy érzem, nem vagyok kész egy másik kapcsolatra, mert nem tudnék senkit olyan intenzíven szeretni, mint őt, azóta az új sráccal is megszakítottam a kapcsolatot. Lehetséges, hogy mégsem vagyok túl rajta? Köszönöm!

21l


2015. febr. 23. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Nos igen, ez annak köszönhető, mert a megjelenésével felszakadtak a régi sebek.


Szakíts meg vele minden kapcsolatot, mindent, amit tőle kaptál dobd ki, vagy dobozolj el stb... Ha ezeket megteszed, akkor akkor nem fogod táplálni iránta az érzelmeket, és egy idő után túl leszel rajta.

2015. febr. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Feltételezem nem volt tökéletes a kapcsolatotok. Gondolj arra, hogy mi mindent tett, hogyan bántott, mi esett rosszul. Jusson eszedbe, hogy már rég nem szeret, mással hetyeg, esze ágában nincs újrakezdeni veled. Nem kell évekig, de azért haragudjál rá, gondolj azokra a rossz dolgokra, amiket veled tett, mikben gátolt, mi miatt nem tudtál kiteljesedni mellette. Engedd szabadjára a fantáziádat, hagyd, hogy eluralkodjon rajtad a düh. Aztán ha kitomboltad magad pár nap alatt, majd megbékélsz, és rájössz, hogy jobb most nélküle, és beülhetsz a pultod mögé mosolyogva, várhatod az új hódolókat.
2015. febr. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A tökéletestől iszonyú távol állt a kapcsolatunk, sokszor bántott, igen, jól ráéreztél... :) Viszont baromira szerettem. Minden emléktől megszabadultam, ha nem is véglegesen, de olyan helyre rejtettem őket, ami nincs szem előtt, ritkán járok arrafelé, de tudom, hogy valahol mégis megvannak. Minden egyéb kapcsolat megszűnt, törölt, tiltott a közösségi oldalakról is. A másik pedig az, hogy Londonban él, én meg Pesten. Kiruccanni voltunk barátokkal Angliában, egy szórakozóhelyen futottunk össze, egy szót nem váltottunk, csak meredtünk egymásra. A sors keze...
2015. febr. 23. 21:04
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyébként borzasztóan dühös vagyok rá, legtöbbször utálatot, megvetést, szánalmas érzek iránta, főleg az utóbbi 2 hónapban, de múlthét óta valahogy félretettem a negatív érzéseket, és csak az jár a fejemben, hogy mennyire szerettem, és hogy soha senki nem fog ennyire magával ragadni, nincs is szükségem másra.
2015. febr. 23. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!