Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a kategória mióta lett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a kategória mióta lett társkereső oldal?

Figyelt kérdés

Régebben gyakrabban használtam ezt az oldalt, de akkor nem volt ennyi privát üzenetem, mint most. Megválaszolok egy kérdést és már kapom is a leveleket, hogy szívesen ismerkednének vele, stb.

Tudom, hogy sok a magányos ember. De nem gondolnám, hogy ez az oldal megfelelő lenne komolyabb párkapcsolat kialakítására.

De lehet, hogy tévedek...


2015. febr. 23. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Van akinek összejött.
2015. febr. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bármi megtörténhet. A zaklatókra meg ott a tiltás gomb.
2015. febr. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz,ha privátot kapsz...de igen,kb minden erről szól,van akit ez zavar,van akit nem D
2015. febr. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ezt vesszük, akkor pl. a vonatot is utazásra találták ki, mégis születtek már kapcsolatok ottani megismerkedésekből. Idióták, zaklatók stb. mindenhol vannak, de őket ki lehet szűrni, aki olyan üzenetet ír neked, ami nem tetszik, akkor letilthatod az illetőt. Én meg örülök annak, ha időnként normálisan el lehet beszélgetni valakivel.
2015. febr. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!