Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy olyan emberről, aki a gyereke életére esküdözik, hogy nincs senkivel kapcsolata, de biztos, hogy ez nem igaz?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem 3 hónapja egy pasival.Kiderült, hogy éppen válófélben van, a válási papírok is be vannak már adva. Nem lett a kapcsolatunk nagy dobra verve, mert nem úgy alakul hogy komoly lesz. Csak néha összejárogatunk.

De teljesen ledöbbentem, amikor több ismerősünktől is azt hallottam vissza, hogy a 2 éves kisfia életére esküdözött, hogy őneki amióta a feleségével külön vannak nincs senkije.


2015. febr. 24. 13:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmilyen szituációban nem esküdnék a gyerekem életére. Komolytalan dolognak tartom ezt az esküdözést.
2015. febr. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hogy egy ilyen emberrel még véletlen sem szeretnék közös jövőt... de jelent sem. Komolytalan az egész úgy ahogy van.
2015. febr. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Magyarul a kur-vája vagy és sajnálod hogy letagad ?:D
2015. febr. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem sajnálom, én se akarom elmondani senkinek hogy találkozgatunk. Nem akarok bekeverni a válásába sem és nem tervezek vele közös jövőt, mert ebből is látszik, hogy komolytalan ember.
2015. febr. 24. 13:38
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Akkor meg mit akarsz??? Szerintem kiderült hogy félreqr veled, és emiatt van a válás. GRATULÁLOK NEKED !!!
2015. febr. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem miattam válnak el, engem még nem ismert amikor beadták a válást.
2015. febr. 24. 14:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Én gyáva és hányingerkeltő embernek tartom. Legalább ha a saját életére esküdözne...
2015. febr. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jellemtelen féreg az ilyen, nem igazi férfi. Az exem is az anyja életére esküdözött, hogy nincs senkije, miközben tartósan szeretőt tartott. Mai napig nem értem, hogy tudott elszámolni a lelkiismeretével.
2015. febr. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!