Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyennek kell lennie egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyennek kell lennie egy normális puncinak?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy milyen egy normális, de nekem picit húsosabb. A többi rész szerintem rendben van, de az baj, ha ilyen?
2015. febr. 24. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenekelőtt ápoltnak, a többi ízlés kérdése.
2015. febr. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mosottnak.
2015. febr. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha ápolt akkor pont olyannak! Miért lenne alap? Ez olyan mintha a fehér ember lenne az alap. Nincsen. Vannak fajtái a nuniknak, nincs alap.
2015. febr. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tisztának, ez viszont nagyon fontos.

A "normális" mindíg a többség.

A meg "szép" relatív.

2015. febr. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

szép lehet egy husisabb punci is,és egy kevésbé husis punci is,sztem lényeg hogy mindig ápolt legyen,és akkor sikered lesz:)

de biztos vagyok benne hogy sok értékelést kapsz ha ide felteszel egy képet róla:)

2015. febr. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Rendelkeznie kell:

-nagyajkakkal

-kisajkakkal

-csiklóval

-hüvelybemenettel

-hüvellyel


Ezenkívül még hozzátartozhat a felszereltséghez a szűzhártya és a szőrzet is, azonban ezek nem kötelező elemek. :)

2015. febr. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Megkúrtnak!
2015. febr. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gyere, megszakértem
2015. febr. 25. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!