Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Részegen egy igazi nőcsábász...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részegen egy igazi nőcsábász vagyok, legutóbbi bulin egyszerre 4 csajt fűztem, tök jól elvoltunk stb, józanul csajok társaságában meg se szólalok. Mit tudok ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
Részegen hiába szedem fel a csajt, mikor megismer milyen vagyok józanul, azt mondják nem így ismertek meg... Egyszerűen nem tudok velük józanul beszélni
2015. febr. 22. 09:30
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Pontosítok nem részegség, kb ilyen állapothoz 6-7 whiskyt kell innom
2015. febr. 22. 09:32
 2/12 anonim ***** válasza:
Hat legyel mindig reszeg
2015. febr. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Érelmes válaszokat légyszi
2015. febr. 22. 09:38
 4/12 anonim ***** válasza:
Gondold át, hogy ha most találkoznál az egyik lánnyal, akkor miről beszélgetnél vele, hogy próbálnád fűzni. Írjál jegyzeteket is. Amikor ott lesz az alkalom, akkor pedig nem kell rögtönöznöd, hiszen minden eshetőségre fel leszel készülve.
2015. febr. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
vedd fel magad videóra mikor "részek" vagy és utána elemezd ki hogy mit csinálsz másképp mint amikor józan vagy, és alkalmazd
2015. febr. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Mit csinálok másképp? Egyszerű közvetlen vagyok, beszédes.

Józanul: csendes, magának való

2015. febr. 22. 10:03
 7/12 anonim ***** válasza:
Vagy igyál mindig vagy szexológus/pszichológus kell.
2015. febr. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Menj el egy buliba, és gondold azt, hogy be vagy csiccsentve. Ne érdekeljen a másnap. Legyél szókimondó, tedd azt, amit jónak látsz. Ha rosszul is sülne el akkor is max. az a lany is menne a süllyesztőbe, mint az eddigiek. De hid el menni fog, engedd magad szabadon (pia nélkül). Hiddel sok lány fogja értékelni. ;) 20/L
2015. júl. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Azóta sokat sikerült változnom, de még most se nagyon megy a beszéd. De azért már eltudok társalogni párral.

Új fegyverem a koffein, kicsit felpörget és jobban megy. Legutóbbi bulin is sok koffein lement meg kevés alkohol, sikerült is egy lányt magamba bolondítani, úgy hogy volt illetve van barátja

2015. júl. 6. 10:14
 10/12 anonim válasza:

Örülök a sikerednek, de foditva te se örülnél a csahj barátja helyébe.

Előző

2015. júl. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!