Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belém szeretett a tanárom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belém szeretett a tanárom, vagy mi?

Figyelt kérdés
Ez nem olyan kérdés, amiből már van legalább 100.000...nem én szerettem bele a tanáromba, hanem úgy érzem hogy ő belém... Nagyon - nagyon kedves velem, ezt a többiek is észrevették. És nagyon úgy viselkedik, mint aki érez valamit. Mi alapján tudom eldönteni hogy most mi van? Mert ez az egész...olyan...durva... Aki nem volt még ilyen helyzetben az nem tudhatja. Légyszi írjátok! És normális válaszokat! Köszönöm...
2015. febr. 25. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Esetleg a korod? Meg a tanar kora? Ha irsz privit,szivesen meghallgatlak es jo tanacsokat tudnek adni:)
2015. febr. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
bocsi, de ennyi infóból, aligha lenne szerelmes beléd
2015. febr. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Talán csak kedvel vagy nagyon szimpatikus vagy neki...;)

Milyen jegyeket szokott adni?

2015. febr. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy keveset írtam. És nagyon nagy a korkülönbség meg minden, ezért nem is gondoltam hogy ilyet érezhet. De mindenki azt mondja hogy hogy nem veszem észre. Én nem annyira szoktam ilyen szemmel figyelni. Gondolom hogy kedvel, mert azt észrevettem. De hogy szeret? Szerintem tuti nem igaz. Azért kérdezem hogy mit figyeljek?
2015. febr. 25. 19:38
 5/9 A kérdező kommentje:
Ő mindenkinek jó jegyeket ad
2015. febr. 25. 19:39
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor tènyleg nehèz helyzeted van kedves kètdező
2015. febr. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, nem tudom mit kéne tennem. Eszembe se jutott volna ez a dolog. Én arra gondoltam hogy biztos csak kedvel...csak most hogy így a többiek is mondják...nem tudom
2015. febr. 25. 20:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Tegyük rögtön hozzá, hogy a tinik hajlamosak még a legártalmatlanabb kedveskedésbe is halálos nagy szerelmet belelátni.
2015. márc. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem beképzelem. Amúgy meg a többiek vették észre.
2015. márc. 5. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!