Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ha dicséritek a barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha dicséritek a barátnőtök külsejét azt minden esetben komolyan is gondoljátok?

Figyelt kérdés
Most pl arra gondolok, hogy én egyáltalán nem vagyok megelégedve az alakommal a barátom viszont teljesen kész van tőlem, hogy mennyire szexi vagyok és nem tudom, hogy ezt csak azért csinálja hogy ne bántson meg van tényleg komolyan is gondolja. Jó bizonyára ha annyira nem tetszenék neki akkor nem jött volna össze velem, de azért mégis van rajtam súlyfölösleg, narancsőrös a combom, nem nézek ki annyira jól. Vagy lehet ha igazán szeret akkor ezek a kisebb hibák szinte el is tűnnek?
2015. febr. 25. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem te vagy a legszebb, de ő annak lát. Elvakítja a szerelem. A barátnőm mindig mondja, hogy neki nem tetszik a feneke, nagy az orra, de pff ezekkel néz ki jól, és imádom szeretem :) Nekem ő a legszebb, és a barátod is így van veled ;)
2015. febr. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ezt komolyan szoktam gondolni

és ha nagyon szeretem akkor meg úgy tökéletes ahogy van

2015. febr. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szokásunk kicsit túlozni.
2015. febr. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Komolyan gondolja, szeret, és nem csak a külsőd miatt, de a jelek szerint neki a te alkatod jön be.
2015. febr. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

miért mi a baj a + husival? ha nincs nagyon sok akkor még lehet vonzó, de van akinek a 150+-os csajok jönnek be...ha választhatnék egy -20-as vagy egy +20-as csajon és is inkább a +20-ast választanám :)

én ha dicsérem komolyan gondolom...

viszont az zavarna ha önbizalom hiányos lenne a barátnőm és állandóan problémázna ilyen dolgokon...

és ez a "nem nézek ki annyira jól" dolog...ki szerint?


22F

2015. febr. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

:D Nem csak úgy poénból mondják. -.-

Basszus szerinted minek mondaná, ha nem így látná?..

Még nem tudod, de a férfiak/fiúk, amit mondanak az úgy is van! Ők már csak ilyenek. Nem, hogy örülnél, hogy bókol és teljesen oda van érted. Lehet túl kritikus vagy magaddal. És ne agyald túl ezt.


N

2015. febr. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem az exem.. akibe mst is szerelmes vgyok azis ilyen volt mint te... nekem nagyonbejött a kűlseje volt rjt 1kis husi es ez nekem bejön és hiába montam h sexi stb... ö magával nemvolt megelegedve es ö is aztgondolta h "csk ugy"montam pedig komolyan gondoltam:p 17/F
2015. febr. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!