Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem meg?

Figyelt kérdés

Van egy lány akiért totál végem van szeretem őt.

De van egy féreg pasija már 4 éve vannak együtt de én kiskorom óta szeretem nem tudom elfelejteni lemondani róla meg kizárt indító pasival van egy negerrel .

Nem tudom megemeszteni.

Már annyi mindent megpróbáltam legutóbbi tettem az volt hogy adtam pénzt egy nőnek hogy csábítja el a pasit de nem jött be elküldte a nőt.

Komolyan kérném hogy adjatok tanácsot .

Én 27 vagyok ő 25.


2015. febr. 25. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
O,hogy viszonyul hozzad?
2015. febr. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Barátilag !
2015. febr. 25. 21:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát te komolyan hülye vagy! Értem én, hogy szereted a csajt, de gondolj már bele: Ha neked lenne egy 4 éve jól működő kapcsolatod, amiben jól érzed magad, rohadtul nem szeretnéd, hogy belerondítsanak, főleg nem ilyen ocsmány módszerekkel, mint amit te csináltál. Abba például belegondoltál, hogy mit érezne az a lány? Szerintem önző vagy, és bántja az önérzetedet, hogy nem veled van. És szerintem le kéne akadnod róla, ha igazán szereted, ha Ő most boldog így. És miből gondolod például, hogyha a pasi elhagyná, akkor épp veled jönne össze? Mert egyáltalán nem biztos, sőt... Ha eddig nem jött veled össze, akkor kicsi erre az esély. Ráadásul undorító a rasszizmus, amit az írásodban éreztem, bár az a rész elég érthetetlen volt.

Bocs, ha valami szarul esett, de ez a véleményem.

Pont abból gondolom, hogy csak a makacsságod, hogy nem tudsz beletörődni, hogy vele van, és azt nézed, hogy neked mi a jó. Pedig annyi másik lány van, akivel kapcsolatod lehetne.

Szóval a válaszom a kérdésedre, hogy hogyan szerezd meg: Sehogy!

2015. márc. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Probald meg hogy elhivod ide oda beszelgetsz vele arrol ami ot erdekli legyel udvarias figyelmes de ne tolakodo hallgasd meg a problemait ez tuti nyero probalj meg neki segiteni probalj meg ugy latszolag baratilag kozeledni hozza ha elered hogy neked barmit elmond es a te segitsegedet keri ha valami baj van és nallad megnyugvasra talal biztonsagban erzi magat veled akkor alakul a lenyeg hogy mindig bokolj neki ha alabecsuli magat vagy elegedetlen magaval de ne latszodjon hogy "csorog a nyalad" probalj noi aggyal gondolkodni es megfog kedvelni nekem elhiheted :) persze ez csak akkor jon be ha meg van az eselye hogy kicsit is tetszel neki legyel magabiztos de ne nagykepu sok sikert !
2015. márc. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha boldogok akkor hagyd oket beken keress mast
2015. márc. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!