Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire veszélyes ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire veszélyes ez a találkozó?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy felciganyba akivel kavartunk, vegulis azert lett vege mert nem mentunk oda egymas tarsasagaba(o szakitott) Tiltott anya tole mert egy kis faluba lakik tolunk kb 7-8 percre es ott mindenki ismeri, lop, anyjat zsarolja, meglopja stb. Verekedes miatt mar volt tobb rendorsegi ugye illetve elozo baratomat el akarta tenni labalol...Mindennap latom mert egy suliba jarunk..(meg ket evig) Szoval miutan szakitott velem es elmondott oktalanul egy kozossegi oldalon mindenfele hulye p......csanak, es haverja akikkozul nem mindenkit ismerek ok is hozza szoltak h k......rva meg ilyenek. De en komolyan nem csinaltam semmit.masnap ugyanabbol a falubol bejelolt egy szinten roma vele egyidos fiu...es dumaltunk par szot .. aztan kovi nap meg ott allt az ut szelen a fiu akivel kavartam mellette egy roma kigyurt pasival...es mikor en elmentem a haverokkal ok is elindultak es elenk mentek joval ra 10percre mar szembe jottek aztan elkanyarodtak es felszivodtak..este mar jelolt is be a pasi es ramirt h miert szakitottunk meg elkezdett velem spanolni. Ma beszeltem a masik cigany fiuval es mondta h latott engem ma a buszon(en nem lattam) es h holnap feltetlenul taliznunk kell delutan 5kor a kp-ba...de elotte meg annyi volt a legelso kerdese cigizek e mondtam igen mar 2 eve...amugy ezek a fiuk mind 4-5 evvel idosebbek nalam.Szerintetek most ez mi?
2015. febr. 26. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy nyilvános iq teszt.
2015. febr. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Prostit akarnak faragni belőled. Jó pszichikai érzékük van hozzá, ha már cigizel, akkor könnyebb drogra rászoktatni.


Bocs, de magára kicsit is adó fehér csaj még csak szóba se áll cigányokkal.

2015. febr. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
menthetetlen vagy
2015. febr. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pontosan egy év telt el azóta. Nem lett semmi bajod?
2016. febr. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!