Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek is volt már olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is volt már olyan, hogy egy férfi már az első találkozó után nagyon rátok volt kattanva?

Figyelt kérdés

1 hete megismerkedtem egy buliban egy fiúval, azóta nem találkoztunk, de állandóan hívogat, mindig azt mondja, hogy nagyon szeret velem lenni, és hogy hiányzom neki.

Ennyire komolyan gondolja, vagy ennyire bejöttem neki, vagy csak az ágyába akar csalogatni? Bár a buliba "úgy" nem próbálkozott be. (Csak smárolgattunk) és akkoris olyan megjegyzéseket tett, hogy reméli h nem bas*om át, reméli h folytatjuk.

22L



2014. nov. 14. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem te vagy a nő
2014. nov. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem. 19/F, heteró.
2014. nov. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne dőlj be neki, mert kamus a fazon.


" nagyon szeret velem lenni, és hogy hiányzom neki.


Egy komoly srác, aki nem csak lukra akar repülni, az első randi után ilyet nem mond még akkor sem ha a világon mindennél jobban bejössz neki.

2014. nov. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igazad van..

De ha szellemileg nincs teljesen rendben?Mert már 2x ült börtönben.stb

Mert igazából én úgy gondolom, hogy ha a lukra menne, akkor már az első találkozásnál megakart volna fektetni.

2014. nov. 14. 21:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Kétszer ült börtönben? Hány éves? Lehet pelenkázni kell majd...
2014. nov. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
23
2014. nov. 14. 21:24
 7/7 anonim válasza:
Szerinted? Miért találkoznak?
tegnapelőtt 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!