Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Ti mit tennétek ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból írom, kinek mi a véleménye.

Van egy barátnőtök, akivel összepasszoltok minden téren de nem vagytok őrülten szerelmesek a másikba. A lány fiatalabb, elmegy főiskolára másik városba.. Szakítanátok barátságban, lehet tartjátok addig a kapcsolatot lehet nem, de pár év múlva, amint végzett és esetleg elhelyezkedett a munka körében, újra megkeresne/keresnétek egymást azzal a céllal hogy együtt éljetek szeretetben tovább stb... Mit szólnátok hozzá? Ha akkor nem lenne másik nőtök..


2015. febr. 26. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem jönnék vele össze, addigra én is és ő is sokat változna.
2015. febr. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miből gondolod? Nyilván előtte csak beszélnétek (ha közben nem is beszéltetek) hogy mégis mi történt addig a másikkal. Persze , a te véleményed ezek szerint nem. :)
2015. febr. 26. 18:10
 3/7 anonim ***** válasza:
az sok dologtól függ.
2015. febr. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az természetes, hogy ha külön vagytok, akkor külön is változtok. Hidd el, hogy megváltozna annyira, hogy nem lenne már ugyanaz a lány... De ha meg nem szakítasz vele, akkor is hamarosan vége lenne a kapcsolatnak, mert általában az ilyenek nem szoktak működni.
2015. febr. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

De a helyzetre lennék kíváncsi, nyilván sok dologtól függ.. Ha még mindig szerettek a másikkal lenni, jól kijöttök..

Csak annyi, hogy egy sima szeretetere alapuló párkapcsolat után, ugy hogy a másik is élte az életét, később újra összejönnétek e.. mert a szakítás oka nem az volt, hogy rühellitek egymást...

2015. febr. 26. 18:13
 6/7 anonim ***** válasza:

hogy is szokták mondani....ááá megvan a szennyest már nem húzod fel újra. (legalábbis komoylan biztos nem)


én nem kezdeném vele újra, még ha egyetlen lány se lett volna az életembe míg ő sulizik.

Na meg fősuli..ja ismerem...pár dolog történik ott mindenkivel...


De te is leírtad: nem vagytok szerelmesek.

akkor miértelme?

max járjatök össze szexelni, az manapság ugyis fene nagy divat, aztan ennyi. de ebből emgint azlesz, hogy egyikőtök többet akar de a másik nem és stb stb...


épp ezért exel sosem kezdek újra.

2015. febr. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

utolsó igen, a szennyes.. :) csak ez nem romlott kapcsolat szerintem, hogy szennyes legyen:)

Én szeretem őt, és eltudom vele képzelni a későbbiekben is, de ha minden jól megy, én elkerülök szeptemberben főiskolára Ő pedig nem akar idegeskedni azért, hogy rám ott ki akaszkodik mert ő idősebb és tudja hogy ennyi idősen miket művel az ember. (persze ez bizalom kérdése.) Mondtam neki, hogy sűrűn lejöhetne hozzám, akár ott is vállalhatna munkát. De ez még messzi dolog végülis. Csak kíváncsi lennék, hogy egy ilyen verzióban ki mit lát meg, lehet csak az én naívságom ez, hogy ebben (ha tényleg ő is képes velem elképzelni bármit) benne lenne.. De ezt csak én meg ő tudom.. Felvetés a kérdés. :)

2015. febr. 26. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!