Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítene valaki, mit tehetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítene valaki, mit tehetnék ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Tegnap már kiraktam ezt a kérdést,de csak 1 értelmetlen válasz érkezett.Még a nyáron megismertem egy lányt,aki 200 kmre lakik tőlem.Akkor még szerelmes voltam belé,de mióta nem láttuk egymást a szerelem kezd "kialudni"de még mindig nagyon tetszik.Csak barátok vagyunk,de facebookon sokat beszélünk a baj csak az hogy mindig én írok rá,és ez számomra olyan mintha zaklatnám őt.Néhány fiú írt a profilképéhez hogy "csinos""szép".Ő meg erre puszilós szmájlikat ír nekik.És nekem ez olyan rosszul esik.Úgy féltem őt,mintha a barátnőm lenne közbe meg csak a lánybarátom.Már sokszor megfogadtam,hogy elfelejtem és kitörlöm az életemből,de nem tudom :((

2014. dec. 24. 08:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg hogy ő mit érez irántad.Bókolj neki , tedd azt amit másik és írj a képe alá.
2014. dec. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szoktam írni a képe alá,likolok mindent amit kirak.A profilképén is van van 40 like abból kb 15-en fiúk.
2014. dec. 24. 08:17
 3/5 anonim ***** válasza:
hagyd békén,200km az túl sok.
2014. dec. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 To7ka ***** válasza:
100%

Szerintem meg pont, hogy ne nézegesd a facebookját. Ha nincs lehetőséged komolyabbat kihozni belőle (nem tudsz leutazni hozzá egy randira), akkor csak az segít a túllépésben ha nem nézegeted többet ki mit ír, és nem írogatsz rá, egy kicsit háttérbe vonulsz. Még mindig mehetsz barátokkal szórakozni, sportolni, és pakolhatsz ki Te olyan képeket ami az Ő figyelmét kelti fel (ha már ennyire facebookon ismerkedünk).

Ha meg mégis tudtok találkozni, akkor szintén kicsit háttérbe vonulni, megvárni, hogy érdekled-e, és ha írt azzal folytatni a kellemes beszélgetést, hogy x nap múlva arra fele "kell" járnod, találkoznátok-e?

2014. dec. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyél egy lekváros kenyeret.
2014. dec. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!