Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lány képeket küldözget az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány képeket küldözget az ismerőseimnek, ilyenkor mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Egy régebbi barátnőm mániája volt, hogy képeket csinált rólunk/rólam ilyen-olyan helyzetekben de ruha nélkül. Ee engem nem zavart, mert nem vagyok szégyenlős, de aztán szakítottunk. Az sem zavart volna, ha ez után ő beküldi valahova. Viszont nemrég kölcsön adta a laptopját egy osztálytársának, ő meg átmentette róla ezeket a képeket. Mint kiderült én bejövök ennek a lánynak, így először így próbált meg velem összejönni, hogy ilyenekkel zsarolt, hogy akkor szét küldi mindenkinek. Én mondtam neki, hogy nem érdekel, ne fárasszon ilyenekkel. Az, hogy az egyik legjobb lány barátomnak elküldött pár képet az még kellemetlen volt, de annyira nem volt gáz, viszont már a harmadik lánynak küldte el ezeket a képeket, ami még mindig nem annyira gáz, mert szerencsére eddig olyanokat talált meg, akikkel nagyon jóba vagyok és nem élnek ezzel vissza, de most már kezd zavarni ez az egész. Ha bíróságra megyek annak lesz értelme? Vagy mit kezdjek vele, mert annak ellenére, hogy lány legszívesebben olyat ütnék ököllel az arcába, hogy lebénulna az egész lány ahogy van. Tudom, hogy lehettem volna óvatosabb a képekkel, köszönöm...
2015. febr. 26. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
rendőrség.
2015. febr. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudnék vele b-szni te szerencsétlen, mert majdnem 150 km van közöttünk... Ez az egyik, a másik meg az, hogy k-rva ronda és ha ránézel látod rajta, hogy nem normális, valami zavara van, nem gondolod, hogy megd-gom, hogy utána meg még jobban rámszálljon, nagyjából olyan, mint a Balázs Show-ba volt az a debil csaj.
2015. febr. 26. 18:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Rendőrség + tanúk.
2015. febr. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Koaxk Ábel ***** válasza:

Előzd meg küld szét a képeidet minden ismerősnek, így nem érhet meglepetés, nem tud megzsarolni :D


Amúgy csak vicc volt.

Ilyen idiótákkal nem tudom mit lehet kezdeni, az ilyen ember nagyon beteg lehet. Nem is tudom mit gondolhat magában?!? :\

2015. febr. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Koaxk Ábel ***** válasza:
Amúgy a rendőrségi ügy annyiban jól jöhet, hogy talán beparázik... érdemben nem hiszem, hogy bármit is érne, vagy csinálnának, de ilyen bezsongott tiniket megijeszthet.
2015. febr. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehet az a legegyszerűbb, ha én posztolom ki, mint a Cartman a South Park-ba... Na mindegy, azért köszönöm, utánanézek a rendőrségen, mint lehet ilyenkor tenni.
2015. febr. 26. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!