Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Több mint egy hónapja nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több mint egy hónapja nem beszélünk és nagyon hiányzik, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyik osztálytársammal nagyon jóba voltunk (fiú-lány barátság volt), de most már több mint egy hónapja nem beszélünk kb. egy szót se, mivel elegem lett abból ahogy velem viselkedett (folyamatosan beszólt, bunkó volt stb.), de így meg, hogy nem beszélünk, nagyon hiányzik.

Gondoltam, hogy meg kéne vele beszélnem, de az az érzésem, hogyha én megyek hozzá oda, akkor az lesz, hogy nekem sokkal fontosabb, és úgyis mindig vissza fogok menni hozzá, el fog szállni magától, és továbbra se fog változtatni a viselkedésén.

Ötletek tanácsok, hogy mit tegyek ?



2015. febr. 26. 18:16
 1/2 A kérdező kommentje:

Ja még azt fontos tudni, hogy azért nem beszéltük meg, mert még régebben azzal jött, hogy már "unja", hogy mindig így "rólunk" beszélünk és folyton ez a téma, hogy "velünk" mi van és, hogy "velem olyan bonyolult" minden...


Ez nem tom, hogy így külső szemmel mennyire érthető...

2015. febr. 26. 18:19
 2/2 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem hagyd. Majd, ha akar oda megy ő...a leirtak alapjáén szerintem nem érdemli meg, hogy te menj hozzá.
2015. febr. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!