Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitás után 7 hónappal! Is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitás után 7 hónappal! Is állandóan rágondolok, nem is beszélünk már . Nekem nagyon hiányzik. Mit csináljak?!

Figyelt kérdés
2014. ápr. 26. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben ha nem teszel semmit az a legrosszabb mert minél tovább húzod annál sz*rabb lesz(velem is volt ilyen és komolyan inkább választottam volna hogy korbáccsal verjenek szét minthogy ez legyen)! Igazából akkor ábrándultam ki belőle amikor megtudtam hogy lett neki új kapcsolata mert ezzel rájöttem hogy minden amit mondott hazugság volt! Semmi értelme annak hogy te oda vagy érte ő meg szarik rád! Nyitnod kell mások felé!!!
2014. ápr. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kolosszus22 ***** válasza:
Fogadd meg az egyes tanácsát!
2014. ápr. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!