Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt miert csinalja velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miert csinalja velem? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiu az osztalyban akivel mar regota joban vagyok de egy fel eve elkezdem erezni iranta tobbet.... erzem hogy ram szamit meg segitsegemet is keri mindig tolem (persze segitek is neki)..... nemsokara lesz a szulinapja de engem nem hivott meg es bevallom kicsit rosszul esik...telleg mindig segitek neki kedves vagyok vele de egy k*baszott szulinapra meg.nem hiv meg.... ezt most mier csinalja?

2015. febr. 26. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
mert nem kíváncsi rád a szülinapján?
2015. febr. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezért nem muszály kiakadnod.

Lehet, hogy megvan a szokásos kis haveri köre hozzá.

Ez még nem azt jelenti feltétlen, hogy nem jössz be neki.

2015. febr. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem feltetlen.azon akafok.ki h nem jovok.be neki mert azt tudom csak h en mindig meghivtam ot es egyre jobban joba lettunk az elmult idoszakba es most tessek
2015. febr. 28. 09:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Értelek, lehet , hogy 1-2 üveg mellett el akarja dobni

az agyát,s nem szeretné hogy úgy lásd.

2015. febr. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Attol meg, hogy egy nap massal kellett, hogy idejet toltse meg nincs vege mindennek.


Egyebkent fiatalon a szuletesnap mindig egy szenvedes volt. A rokonok es szulok mindig nehezitettek a dolgot.


Erre en sem hivnalak meg.


Ha akarsz tole valamit, akkor talalkozzatok gyakrabban kettesben delutanonkent.

Abbol seemi baj nem lesz, ha megkerdezed, hogy szeretne-e valahova elmenni veled. Utana csak ismeteljetek meg.

2015. febr. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!