Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vam egy srac aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vam egy srac aki nagyon tetszik de elvileg s tobbi lánnyal is ezt csinalja de pl olyanokat nem, hogy nezi oket neg odaul mellejuk, folytatas lent?

Figyelt kérdés
Szuntebe csak ha vege az oranknak es mindig nez meg huzogataja a szemoldoket, odajon piszkalja a hajam meg kozel jon hozzám, de elvileg a tobbi lannyal is ilyen de pl a baratnommel nem csinal semmit, ez mit jelethet? Is például kezilabada meccen neztuk oket es odajott hozzánk es leult mellem meg amikor visszult a pálya masik felere szembe velunk azt vettem észre, hogy folyamatosan nez, de már nem tudom ertelmezni ezek, szerintetek?

#tobbi lannyal is ezt csinalja
2014. dec. 7. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Serkéket eszi ki a hajadból. Köszönd meg neki.
2014. dec. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
haha nagyon vicces :D
2014. dec. 7. 12:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyisd ki a szád, és kérdezd meg tőle, hogy miért csinálja ezt. Aztán meg gyakorold a helyesírást.
2014. dec. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
egyrészt telorol vagyok , eltalaltad, hogy nem fogok odamenni hozza, hogy mondd mar meg miert csinalod...
2014. dec. 7. 12:52
 5/7 anonim ***** válasza:
1. a helyesírást nem a telefon vagy a klaviatúra határozza meg, képzeld telefonról is tudok helyes írni, 2. ha a kézenfekvő megoldáson majdhogynem felháborodsz, amúgy pedig magadtól egy ennyire semmitmondóan egyszerű dolgot nem tudsz elintézni, hanem helyette vadidegenektől kérdezgetsz gyakori kérdéseken, akkor egy idézet írja le pontosan a helyzeted: "a hiba az ön készülékében van"
2014. dec. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

1.elszor kiirtam ezt a kerdeset de nem válaszolt senki ezert ujra kiirtam de mikozbe beillesztettem azt irta ki, hogy tul sok karakterbol all, ezert felet kitoroltem de volt, hogy tovább toroltem a kelletenel ezert van , hogy rossz van leirva

2 . igen megtudom oldani magamtol is de arra valo a gyakori kerdesek, hogy kerdezzunk es ha nem tetszik nem kell ide irkalni köszönöm

2014. dec. 7. 21:23
 7/7 anonim válasza:
Ha nem kérdezel sosem kapsz választ... egyszer élünk, és mit veszítesz ha odamész? Nem azt kell megkérdezned, hogy tetszel e neki, csak hogy miért csinálja ezt... Max azt mondja, hogy azért, mert tetszel neki... ebben nem tudom mi az érthetetlen!
2015. márc. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!