Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fontos! Mivel vidíthatnám fel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos! Mivel vidíthatnám fel?

Figyelt kérdés
Sziasztok arról lenne szó ,hogy van egy nagyon kedves barátom akivel mindent megosztok (és olyan dolgokat is csinálunk) és az lenne a kérésem ,hogy írjatok pár tippet (ne csak szexualitás téren hanem mindenhogy ,hogy minek örülhetne :) nagyon le van kenődve és szeretném felvidítani :) (úgy lesz ,hogy egy egész napot együtt töltünk) én lány vagyok ő fiú

2015. febr. 26. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha jól csinálod más nem kell. ;) Ha egy egész napig akkor... Huhhú. :D
2015. febr. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Te ismered, mi honnan tudjuk minek örülne ? Max azt tudjuk mondani aminek mi örülnénk, vagy a többség (talán).
2015. febr. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
pontosan azok érdekelnének az ötletek :D
2015. febr. 26. 22:03
 4/8 anonim ***** válasza:

először is hallgasd meg,beszélgessetek hogy mi bántja

mivel te ismered elvileg akkor ne mi mondjuk már meg hogy egy vadidegen minek örülne

neked kéne tudnod...jó barát vagy ha ezt meg kell kérdezned

mondjuk a szándék az megvan,ez haladás:D


vidd el olyan helyre ahol le tudod kötni a gondolatait hogy ne arra a dologra gondoljon

2015. febr. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
aztán jól sz..opd le :DD
2015. febr. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
3. figyelj ez bonyolult és nem átlagos dolog és nem átlagos barátság ezért kértem a segítségeteket ,mert én már kifogytam az ötletekből
2015. febr. 26. 22:28
 7/8 anonim ***** válasza:
hagyd magára pár napra
2015. febr. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
El kéne vonnod a figyelmét. Szervezz neki meg magadnak egy egész napos programot, ahol olyan helyekre mentek és olyan dolgokat csináltok, amik nem emlékeztetik arra amiatt szomorú. Ha szexel akarod elvonni, akkor csináljátok olyan helyeken/módon ahogy még nem.
2015. febr. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!