Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne jobb eletem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne jobb eletem olyan fiukent, akit totalisan semmibe vesz minden lany/no?

Figyelt kérdés
2015. febr. 26. 23:11
1 2
 1/16 Mokyu! ***** válasza:
6%
De szar lehet neked engem legalább néhány leköp nem csak semmibe vesz , de szép az élet
2015. febr. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
10%

Sürgősen változtatnod kéne!

Először is kezdd azzal, hogy tiszteled magad. És te se vedd semmibe magad. ;)

Majd ezután lehet szó a lányokról....

2015. febr. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
32%
Lányok nélkül már szar az életed? Elég lelki szegény lehetsz.
2015. febr. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ezt így látatlanba nem tudjuk neked megmondani. Az életedet meg nem élhetjük helyetted. Tedd jobbá az életedet. Hogyan, erre magadnak kell rájönnöd, itt az interneten, számodra vadidegenek nem fognak tudni rájönni, hogy neked most mi lenne a jó.
2015. febr. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Jo lenne mar egy baratno igy 20evesen..mikor latom,hogy mindenkinek van.
2015. febr. 26. 23:19
 6/16 A kérdező kommentje:
De orokke le fognak szarni,mert nem vagyok jokepu es izmos sem..sztem megolom magam inkabb.
2015. febr. 26. 23:24
 7/16 anonim ***** válasza:
Senki nem ér annyit, hogy megöld magad.
2015. febr. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Gyúrj.
2015. febr. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nézd a recept egyszerű, jobb nőknek akkor leszel kívánatos, ha jó a külsőd, fellépésed és még anyagilag is jó partit sejtenek benned.


Egyszerűbb szellemi kvalitású, de jól kinéző csajoknál, elég ha külsőségeket hozod, külsőd hiányosságait gyúrással, öltözködéssel, ápoltsággal kompenzálhatod, magabiztos fellépéssel meg elhitetheted hogy jó parti vagy, ha azért valamit tényleg fel tudsz mutatni.


Mondjuk 20 éves csóró egyetemistaként is lehetsz magabiztos, ha érzed, hogy pár év múlva jól fizető állásod lehet, vagy 17-18 éves kora óta dolgozó szakmukiként már van egy albérleted, és egy valahogy kinéző autód.


Munkanélküliként mondjuk nehéz...

2015. febr. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

f**szom a gyurasba,soha nem lesz izmos jo testem akarmennyit gyurok meg akarhogy eszek

nincs ertelme az eletemnek,szenvedes a semmiert,ilyen alapon inkabb a halal

2015. febr. 26. 23:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!