Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy még szürke,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy még szürke, vagy csúnyácska csajoknak is jóval jobb külsejű pasijuk van önmaguknál? És ez fordítva miért lehetetlen (leszámítva az érdekkapcsolatokat)?

Figyelt kérdés
Én csúnyább pasiként nem tehetem meg, hogy külső alapján válogatok, de egyes előnytelenebb külsejű lányok is vagy fennhordják az orrukat, vagy a végtelenség reménykednek egy "jó pasiban". (vagy már van is kapcsolatuk)

2015. febr. 16. 13:44
 1/9 anonim válasza:
Mer vannak olyan emberek akiknek nem a külsö számit igy lehet egy rondának szép pasija vagy csaja
2015. febr. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És tudom, a szépség szubjektív, de azért mégis leehet rangsorolni.
2015. febr. 16. 13:46
 3/9 A kérdező kommentje:
Általában a férfi vagy egy szinten van a csajjal, vagy magasabb szinten áll.
2015. febr. 16. 13:46
 4/9 anonim ***** válasza:
neked lehetetlen sokaknak összejött akik elhitték és tettek érte...
2015. febr. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nagyon tévedsz, mert de, megtehetnéd. Rengeteg kérdés van ugye, hogy "Ott az a gyönyörű lány, mégis szingli. Miért nincs barátja?". Mert senki nem mer odamenni hozzá. Utána jön a kérdés, hogy "Annak a bombázónak miért van olyan ocsmány pasija?!", a válasz: mert ő volt az a bizonyos különc, aki meg merte szólítani.


Lehet, hogy párszor el leszel utasítva, de lehet, hogy látszólag hozzád teljesen """nem passzoló""" lánnyal fog összehozni a sors, mert volt elég vér a pucádban ismerkedni vele, ellentétben a többiekkel.

2015. febr. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én "szürke és csúnyácska" lányként pont nem ezt tapasztalom. Hiába vagyok kedves, viszonylag okos és alkalmazkodó, mindig keresztülnéznek rajtam, így esély sincs arra, hogy észrevegye bárki is, milyen vagyok valójában.
2015. febr. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Férfiaknál első szempont, hogy tetsszen az illető, mivel alapvetően vizuális típusok vagyunk. Ha esetleg egy nem előnyös külsejű lánnyal jönne össze, az szerintem csak egy belsőségesebb kapcsolatból alakulhat ki, ahol inkább a személyiség dominál. Pl egy munkahelyi ismeretség, ahol beleszeret az adott "csúnyácskább" lányba. Abban viszont igazad van kérdező, hogy a csúnyább lányoknak nagyobb az önbizalmuk, amit én sem értek.
2015. febr. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
En lattam csunya pasit gyonyoru novel,es a pasinak nem volt penze.
2015. febr. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez fordítva sem lehetetlen. Mindig szép barátnőim voltak.
2018. jún. 29. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!