Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg felszínes és anyagias...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg felszínes és anyagias lennék?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul esik, hogy a barátom soha semmit nem adott nekem, miközben én neki csomó mindent adtam nagy szeretettel. Nem arra gondolok, hogy ékszereket adjon, vagy drága dolgokat, hanem akármilyen kézzel készült könyvjelzőre, vagy valami pici kulcstartóra stb, ami mindig nálam lehet és emlékeztet rá. annyira zavar ez a dolog, közben meg bennem van, hogy felszínes vagyok, ha ez számít :(
2015. febr. 27. 11:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A felszínes, anyagias nem nem itt kezdődik.

Miért nem mondod neki hogy erre vágysz??

2015. febr. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
mert nem akarom, hogy felszínesnek gondoljon. csak nem értem, hogy amikor én adok neki valamit, akkor miért nem jut eszébe? Karácsonyra is ő akarta, hogy adjunk egymásnak valamit. Én adtam neki, ő meg végül nem adott, mert elmondása szerint nem volt kapható az a dolog, amit adni akart. Ez azóta is nagyon bánt.
2015. febr. 27. 11:09
 3/11 anonim ***** válasza:

Azért vagy felszínes mert jól esne valami apróság tőle?

Amit akár egy kis időráfordítással is meg lehetne csinálni.

2015. febr. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szóval kifogást talált miért nem adott karácsonyra ajándékot. De végül is azóta se kapható az amit akart venni? Nyisd ki kicsit a szemed. Nem mindegy hogy nem lehetett kapni akkor vagy nem is akarja azóta se megvenni neked.
2015. febr. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A helyedben én sem adnék neki semmit, és akkor legalább megtudná milyen.
2015. febr. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mondd el neki ezt, hogy néha jól tudna esni, ha gondolna rád valami aprósággal. :P /Csábos, mosolygós tekintettel/
2015. febr. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Vezesd be, hogy te sem adsz! Ha kérdezi miért nem, válaszold azt, hogy eddig sem működötta rendszer, és nem akarod, hogy rosszul érezze magát, hogy mindig csak te adsz végül. :) Talán megérti a célzást. Bár az alapján, amit leírtál, a barátod nem fukar, hanem önző. Én elsüllyedtem volna, ha kitalálom az ajándékozást, aztán sz*rt sem adok.
2015. febr. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

7. köszi, ez tényleg jó ötletnek tűnik :)

Az még oké, hogy csak úgy évközben nem ad, nem az a tipikus romantikus, de kicsit fáj, hogy egyáltalán sosem kapok semmit, még egy taknyos papírzsepit sem :(

2015. febr. 27. 11:45
 9/11 anonim ***** válasza:
Azon ne múljon kérdező, épp fújtam az orromat...:D
2015. febr. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Csak azért is bánt, mert mostanában mindenki fel van háborodva, hogy a nőknek gyémánt kell, meg drága ajándékok, és a barátnőim csomószor ilyeneket kapnak. Engem pedig nem érdekel a pénz, csak adna bármit, ami rá emlékeztet, mikor nem együtt vagyunk, de én meg még ennyit sem kapok.
2015. febr. 27. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!