Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felszínes vagyok, ha csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felszínes vagyok, ha csak olyan lánnyal tudnék boldog lenni, aki szerintem szép és csinos?

Figyelt kérdés
2015. febr. 10. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Felszínes akkor vagy, ha csak a külseje számít.
2015. febr. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, sőt Klingon vagy. Amúgy kíváncsi lennék milyen anyagot tolnak itt néhányan a kérdezők közül, mert nagyon sok a buta kérdés...?
2015. febr. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem baze... szerinted, ki vágyik egy olyan lányra, aki nem tetszik neki??
2015. febr. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Szandra87 ***** válasza:
Nyílván fontos a külső is, de ha annyi esze van ,mint egy tál sültkrumplinak, az nagyon lehangoló tud lenni. Bár van,aki azt szereti...
2015. febr. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát rengetegen írják itt is hogy "adj le a külső elvárásaidból", de nekem ez nem menne
2015. febr. 10. 16:25
 6/8 anonim ***** válasza:

Dehogy nehogy leadd! :))

Tok normalis! :)

2015. febr. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A nők 85%kb a külső alapján választ, tetszik neki, szóval ez nem probléma.
2015. febr. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Dehogy baj. Adj lejjebb a legrosszabb tanácsok egyike. Vagy az igénytelenek akik bármit megdugnának ami mozog vagy az álszentek tanácsolják ezt akik mindig azzal szöveggel jönnek, hogy nem számít a kinézet pedig nem lennének együtt olyan nővel akit bottal se piszkálnának meg.

Nekem is tanácsolták ezt, de már letojom őket magasról.

Boldogságod a tét nem? Boldog tudnál lenni egy olyan lánnyal aki nem szép neked? Ha nem akkor légy türelemmel és egyszer összefog jönni!

2015. febr. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!