Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nektek megtetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nektek megtetszik egy lány, akkor hogyan próbáltok közeledni felé? Hogyan adjátok a tudtára, hogy bejön nektek?

Figyelt kérdés

2015. febr. 27. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:
beszélgetek vele írok neki facen, aztán ha ő is keres akkor megpróbálok közeledni
2015. febr. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Beszéljvele puhatold ki hogy tetszel e neki ..

ha nem ne probálkozz csak pofára esel ha igen akkor hivd el randizni ...


Èn lányvagyok de azér irom ezt neked mert én 4 honapot puhatoloztam a páromnál és találkozgattunk ami "semmit nem ért" mire a sarkamra álltam megcsokoltam és ugy voltam vele lesz ami lesz! :)

2015. febr. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Le maradt hogy azota lassan 9 honapja hogy együtt vagyunk :)
2015. febr. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Meghúzom a copfját.
2015. febr. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1.:baráti kapcsolatba kerülni vele vagy jó barátjával

2.:ha az előzőben a második opciót választottad akkor rajta keresztül baráti kapcsolatba kerülni vele, ha nem ugorj a harmadik lépésre

3.:ha már elérted a baráti szintet próbálj meg minél közelebb kerülni hozzá(hogy legyen esély arra, hogy csak ketten vagytok)

4.:amikor csak ketten vagytok mondd meg neki

VAGY:

1.:Legyél egyenes, és csak mondd meg.

Második lépés nincs.

2015. febr. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!